Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 15. do 19. dubna 2020

Pečuj o své tělo a nepodléhej emocím

Kozoroh nabádá k péči o celé tělo. Vodnář upozorňuje na rozmazlení kotníků, pat a lýtek. Rybky nám sdělují důležitá poselství a přináší dobré nápady. Chceš vědět, jak správně podpořit správnou činnost celého těla, čemu se vyhnout a co rozhodně nepromeškat? Není nic snazšího, než mrknout na náš nový lunární kalendář.

15. 4. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jaké vibrace přináší Kozoroh? Disciplínu, vážnost, pečlivost a nadhled při obchodních jednáních či schůzkách. Co je důležité? Nic nepřehánět, držet se zlaté střední cesty a netlačit na pilu, ať v osobním či pracovním životě. Pokud ti chybí pohyb, a právě teď zvažuješ náročnou túru nebo výlet na kole a nemáš dostatečný trénink, zvol raději mírnější zátěž. Mohlo by se totiž stát, že se další dny nepostavíš na nohy. Přikládej obklady na bolavá místa, udělej si masáž po koupeli a nezapomeň také odpočívat a být jen sama se sebou a „prázdnou hlavou“. V tichu přichází nejlepší nápady. Bolí tě záda? Zamysli se, jakou zátěž nosíš, co nejsi ochotna ze svého života propustit a nechat za sebou. Lpíš příliš na starých myšlenkách nebo snad hledáš oporu kolem sebe a zapomínáš, že nejlepší opora je tvá paže? Vykroč směle vstříc novému životu, minulost nechej za sebou a věř, že i tvá bolest nakonec odezní. Život máš ve svých rukou jen ty sama a jsi dostatečně silná na jakoukoliv změnu.

Co ještě můžeš?

– otužilé si mohou zaplavat v rybníku, ostatní podpořit imunitu otužováním doma
– postavit se před zrcadlo a říct: Já to dokážu, mám dostatek síly i odhodlání!
– masírovat kolena a bolavá místa nebo přikládat obklady
– udělat pleťovou masku, pečovat o sebe, zastřihnout nehty, zbavit se chloupků, pozor na obočí – chloupky dorůstají mnohem pomaleji než v ostatní dny
– pracovat na zahrádce, vytrhat plevel, prokypřit půdu, aby mohla lépe dýchat
– využít čas k rozjímání a zamyšlení nad životem, každá změna se nakonec časem ukáže jako dobrá

16. – 17. 4. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jaké vibrace přináší Vodnář? Nestálé, neobyčejné, rebelující a vynalézavé. Tolik toho můžeš udělat pro svou vnitřní proměnu. Schopnost nadchnout se a jít za svým cílem, je v tyto dny přímo nadčasová. Využij vše, jak nejlépe dovedeš. Nápady rozhodně chybět nebudou, pokud ještě není správný čas, napiš si vše do deníku a zúročíš později. Nechce se ti přemýšlet, myšlenky tě neustále odvádí od vnitřního klidu a cítíš napětí? Zkus se pustit do práce, buď aktivní a naplánuj s rodinou změnu dětského pokoje nebo ložnice. Větrej, dýchej a nedovol minulosti, aby tě omezovala, pusť čistý vzduch do domu i do své mysli. Neexistuje problém, který nelze vyřešit. Co je důležité? Nepodléhat emocím a dát svobodu nejen sobě, ale také ostatním.

Co ještě můžeš?

– mít nadhled a nebýt na sebe i ostatní tolik přísná a zásadová – povolit otěže se vyplatí
– začít s otužováním
– malovat, uklízet, natírat, udělat pořádek ve skříních, větrat, dýchat a milovat život, je nádherný
– na zahrádce likvidovat škůdce a poděkovat zemi za dary, které dává

18. – 19. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jaké vibrace přináší Ryby? Láskyplnost, jemnost, zranitelnost, jasnovidnost a také lenost. Rybky velmi často podléhají emocím, buď se nechají zneužívat, nebo naopak z lenosti neudělají vůbec nic, než by se pustily do změn, raději se pomalu, ale jistě utápí v bažinách s myšlenkou lépe je mít něco než nic. Co je důležité? Nepodléhat závislostem, které se právě díky velké citlivosti mohou v danou chvíli jevit jako jediné řešení. Pamatuj, alkohol a další drogy problém nevyřeší, naopak emoce a strach ještě posílí. Jsi dostatečně silná a nádherná bytost, která dokáže nemožné, vykroč vstříc novému životu a nechej ten starý za sebou. Uleví se ti a budeš nadšená. Zacvič si jógu, tancuj, zpívej, maluj a vyzkoušej něco nového. Tvá duše i tělo bude nadšené.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, uklízet, zalévat květiny a rostliny
– zapisovat sny, mohou sdělit důležitá poselství
– otužovat se, plavat, koupat, udělat si voňavou lázeň, rozmazlit sebe i své nožky
– usmát se na sebe do zrcadla a s láskou se povzbudit slovy: Já to dokážu, jsem dokonalá a věř, že tak to také je

foto-zdroj: shutterstock.com

15.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist