Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 15. do 21. dubna 2019

Nepodléhej smutku a emocím, přichází úplněk, který vyvolává skryté bolesti

Jsi citlivá a vnímáš lunární fáze velmi intenzivně, podléháš emocím a často nemáš daleko k pláči? Buď ve střehu, díky úplňku jsou energie velmi intenzivní a my ti poradíme, co udělat, abys náročnější dny zvládla bez zbytečných smutků a nervozity. Udělej si pohodlí a mrkni na náš nový lunární kalendář.

15. 4. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Usmívej se a nalaď se na své srdce, podívej se do zrcadla, jak jsi dokonalá a krásná. Úsměv je nakažlivý a buď si jistá, že dokáže vykouzlit zázraky. Pokud hledáš lásku, věř, že muži na ženách úsměv milují, sama jsem byla několikrát svědkem, kdy se „ti“ dva seznámili a zamilovali právě díky úsměvu. Je zadarmo, tak proč se nerozdělit s ostatními. Srdce miluje také pohyb, pokud se nedokážeš přinutit k žádné aktivitě, věř, že ti to moc neprospívá, překonej lenost, nechuť nebo výmluvy na málo času a zkus alespoň rychlou chůzi, vyběhni schody nebo jednou místo auta vyraz do práce pěšky, samozřejmě pokud to jde.

Jestli máš vysoký tlak nebo jiné zdravotní problémy, poraď se s lékařem a ten ti doporučí vhodnou aktivitu. Důležité je, přestat se vymlouvat a začít něco dělat, pro začátek můžeš vyzkoušet jógu v teple domova a uvidíš, jak na tom tvé tělo je. Nevíš jak na to? Nevadí, mrkni na krátké video a začni ráno – Pozdravem slunci.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba nebo koláče a péct
– zastřihnout konečky vlasů, udělat výživný zábal, masírovat pokožku
– pečovat o trávník, založit nový, dosévat starý, do skleníku vysazovat rajčata, papriky a okurky, zbavovat se plevele a pořádně prokypřit půdu

16. – 17. 4. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Jestli tě trápí zažívání, tak nepromeškej skvělou příležitost a pečuj o sebe s láskou, uvař si čistící čaj, vyhýbej se tučným jídlům a zvol odlehčený jídelníček. V úterý je dobré držet půst, pít jen čistou vodu, pokud to nezvládáš, rozhodně tělo nezatěžuj nadbytkem nezdravých potravin. Toužíš po pevném bříšku? Probuď ve dnech Panny spící břišní svaly! Máš pocit, že si dělám legraci? Ani náhodou, mé probouzení trvalo téměř rok, nechtěla jsem věřit, že svaly opravdu existují a zvládnu je posílit. Buď si jistá, že je máš, stačí vytrvat, upravit jídelníček a pustit se do práce. Zjisti, jak na tom jsi a vyzkoušej jednoduché cvičení, které ti nezabere moc času, trvá jen 17 minut.

Co ještě můžeš?

– nestresovat se, vyhýbat se hádkám
– vyrazit do jarní přírody, zhluboka dýchat, na chvíli vypnout a na nic nemyslet
– uvařit čaj na dobré zažívání a popíjet během dne
– zastřihnout a barvit vlasy, změnit účes, vyživovat pokožku, udělat zábal,
– rozmazlit své tělo v aromatické koupeli, namasírovat pokožku a tělo namazat kvalitním krémem nebo olejíčkem, na obličej nanést výživnou pleťovou masku
– připravit záhonky na sezonu
– vysévat letničky do truhlíků

18. – 19. 4. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Pozor na emoce, přicházející úplněk v mnoha lidech probouzí bolestné vzpomínky, které ukazují na to, co v minulosti nezvládli nebo mistrně zametli pod koberec. Všechno nedořešené se vrací a vyplouvá na povrch. Připrav se, že lidé kolem tebe budou podráždění a přecitlivělí, nesnaž se zapojit do hádek a buď nad věcí. Humor a úsměv je velmi silná zbraň, zhluboka dýchej, nejlépe v přírodě, kde můžeš obdivovat jarní krásu a kouzlo. Pokud máš minulost vyřešenou, můžeš očekávat příznivé dny a zvládneš mnohem víc než jindy. Dávej si pozor, abys někoho neranila slovem, lepší je kousnout se do jazyku a mlčet, vyřčené slovo, které ublíží, již nejde vzít zpět.

Na každého síla luny působí jinak, mám několik přátel, kteří ani netuší, že úplněk je a jsou v naprostém klidu a pohodě. Na klidné spaní si můžeš uvařit meduňku nebo vyzkoušet kapky z kozlíku. Důležité je, nebrat si s sebou do postele žádné starosti, nepřemýšlet nad tím, co bude a proč se to stalo, čím víc energie dáváš nepříjemným myšlenkám, tím je spánek neklidnější. Udělej si svůj malý očistný rituál, do vany přidej mořskou sůl, pár kapek éterického oleje a relaxuj, nakonec tělo osprchuj vlažnou vodou a všechny problémy spláchni. Pokud sleduješ zprávy, zkus to tentokrát bez nich a vyhni se všem negativním informacím, s láskou odpusť sobě a také ostatním. Zapiš si své sny, mohou ti předávat poselství.

Co ještě můžeš?

– držet půst nebo odlehčený jídelníček
– větrat a nechat pořádně rozproudit energii domu, nezapomínat také na sklep a skleník
– zadělat těsto na chleba, buchtu a péct

20. – 21. 4. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Energie se pomalu, ale jistě vrací do klidu a před námi jsou Velikonoce. Klidně se pusť do úklidu, zvládneš mnohem víc než v jiné dny. Vytírej, umývej okna, lešti skla, per prádlo, práce ti půjde od ruky. Maluj kraslice a udělej jarní výzdobu, trpělivost a chuť tvořit ti chybět nebudou. Nezapomeň také odpočívat a relaxovat.

Foto: Shutterstock.com

14.4.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist