Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 14. do 20. října 2019

Komunikuj, seznamuj se a buď zdravě dravá

Máš šanci získat nové přátelé a zdokonalit mnohé aktivity. Jaký bude nový týden, co můžeš udělat pro své tělo a co mu naopak škodí, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

14. 10. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš před sebou náročný den a úporná bolest hlavy ti nedovolí věnovat se naplno všem úkolům? Zkus nastartovat nový den i týden „vodou“ – mysli na pitný režim a nenechej tělo žíznit, jakmile máš totiž žízeň, znamená to, že jsi tělu nedodala po celý den dostatek tekutin. Hned ráno vypij nalačno nejméně dvě sklenice odstáté vody, pokud ti to dělá problém můžeš přidat trošku citrónové šťávy, než si zvykneš na obyčejnou chuť pramenité vody. Bez ohledu na informace, které se neustále mění, bychom měli vypít nejméně 1,5 až 2 litry čisté vody za den. Během dne můžeš popíjet také bylinné čaje, na unavené oči je skvělý světlík lékařský. Nezapomínej – hlavou zeď neprorazíš, dovol si nespěchat a nesnažit se řešit věci na sílu a hned.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo i duši, na obličej nanést čisticí pleťovou masku a tělo jemně masírovat kvalitním krémem nebo olejíčkem
– udělat si jemnou masáž vlasové pokožky
– sklízet úrodu a uskladňovat, kypřit půdu, přidat hnojivo
– uklízet – práce ti půjde od ruky

15. – 17. 10. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě bolest šíje? Tady ti nejlépe pomůže fyzioterapeut a pravidelné cvičení. Doma můžeš bolavá místa jemně masírovat teplým olejíčkem nebo mastí. Víš, že hlavní akupunkturní body jsou na chodidlech? Proto je také skvělá reflexní masáž chodidel, jemné protahování prstů a kroucení palce u nohy. Když se naučíš naslouchat tělu, povede tě přesně tam, kde máš být a uděláš, co je potřeba. Časté záněty uší signalizují, že je v našem životě něco, co nechceme slyšet, to, co slyším, se mi vůbec nelíbí, proto si dám raději pomyslně klapky na uši a dělám, že se mě to netýká. Pokud trápí záněty malé děti, ukazují rodičům na jejich problém v komunikaci a nerovnováze.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, objednat se ke kadeřnici, střih i účes skvěle drží
– vytrhat chloupky na těle, rostou pomaleji
– pečovat o chodidla, odstraňovat tvrdou kůži a vmasírovat krém
– kloktat šalvěj, jemně masírovat dásně, pečovat o zubní a ústní hygienu nebo navštívit dentálního specialistu
– sklízet úrodu a uskladňovat, kypřit půdu, přidat hnojivo
– zbavovat se plevele

18. – 19. 10. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dýchej, větrej a měj se ráda! Dny Blížence přímo vybízí ke společným aktivitám, seznamování se, pořádání večírků, společných výletů a dalších aktivit, stačí si vybrat, co je tvému srdci blízké a naplánovat si skvělý víkend s těmi, které máš ráda. Jestli se potřebuješ seznámit a ráda bys poznala nové přátelé, rozhodně neseď doma a vyraz do ulic, snadno se navazují přátelství. Ať se ve tvém životě nyní děje cokoliv, vždy si všechno obrať na to lepší, na všem hledej vyšší směr i cíl, když se zaměříš na to dobré, začnou se dít zázraky. Nezůstávej dlouho v negativních energiích, škodíš tím především sobě a ostatní tvé napětí vnímají také.

Co ještě můžeš?

– větrat, uklízet skříně, zbavit se starého oblečení
– prát prádlo
– sklízet úrodu a uskladňovat

20. 10. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Čisti tělo a rozjímej nad životem. Pokud sis snad nenaplánovala žádné aktivity a raději vsadíš na odpočinek, dobře děláš, tělo si také zaslouží na chvíli vypnout a nedělat vůbec nic.

Co ještě můžeš?

– popíjet čisticí čaje, myslet na sebe i ostatní s láskou, odlehčit jídelníček a nezatěžovat tělo přemírou nezdravých potravin
– odpočívat, mít se ráda a zbytečně se nevztekat, vztek škodí zažívání stejně jako špatně zvolené potraviny

foto-zdroj: shutterstock.com

 

13.10.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist