Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 13. do 19. května 2020

Láska zvýší tvé vibrace

Vodnář a Ryby podpoří tvou intuici, napětí uvolní koupel a péče o chodidla. Beran pomáhá zrealizovat plány, energie jsou akční a ohnivé. Co víc můžeš udělat pro své tělo i srdce, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

13. – 14. 5. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Víš, že je ve středu Květinový den? Udělej si radost malou kytičkou, obdaruj také ženy, které miluješ a poděl se o krásu s ostatními. Sdílená radost a štěstí jsou vždy dvojnásobné, pokud se o ně s láskou podělíš. Trápí tě noční křeče v lýtkách? Většinou tělo signalizuje nedostatek hořčíku nebo to mohou být zablokované prsty, s tím pomůže zkušený masér či fyzioterapeut. Nastávajícím maminkám se doporučuje sušená plavuň, kterou mohou naplnit polštářek a dát do postele. Před spaním je velmi prospěšná voňavá koupel s éterickým olejíčkem, po koupeli masíruj nohy od kolen dolů, skvěle působí léčivé krémy a masti. Pokud tě trápí zdravotní potíže, při odpočinku dbej, abys nohy měla ve zvýšené poloze.

Co ještě můžeš?

– ve čtvrtek držet půst

– větrat, uklízet, malovat, natírat, lakovat, třídit šatník a zbavit se kousků, které dlouho nenosíš

– pohupovat se na špičkách, patách, protřepat tělo, nohy a stát pevně na zemi

15. – 17. 5. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Znamení Ryb podpoří intuici, citlivost a vnitřní sílu. Trápí tě něco? Zkus před spaním chvíli zhluboka dýchat a myšlenky nechej volně plynout, náádech a výýdech, důvěřuj síle, která stvořila tento Vesmír, k posteli si můžeš dát blok a tužku, protože sny přináší důležitá poselství. Dovol si na chvíli snít a nechat tělo i mysl volně unášet bez očekávání a lpění na výsledku. Rozmazluj se a dopřej si tolik potřebnou péči, večerní koupel navodí příjemný pocit, uvolní tě. Víš, že je v pátek Den rodiny? Pokud snad namítneš, že rodinu nemáš, věř, že nikdy nejsme sami, stačí se rozhodnout vyjít ze své ulity a najít si činnost, která v tobě probudí touhu pomáhat ostatním. Vděk, radost ze života a vnitřní klid pomáhá napojit se na své srdce. Když přestaneš soudit sebe či ostatní, začneš být k sobě soucitná a milující, vzpomeneš si, kým doopravdy jsi. Věř, že je to velmi osvobozující. Jak zvýšit své vibrace? Láskou. Miluj se taková, jaká jsi, pak uslyšíš volání tvého srdce a naplníš každou buňku láskou, která je základ veškerého bytí.

Co ještě můžeš?

– rozjímat nad životem, usmívat se a mít se ráda

– pečovat o chodidla, masírovat, mazat, natírat léčivou mastí, přikládat obklady

– koupel chodidel a reflexní masáž se nemine účinkem

– postavit se na špičky a dýchat, sledovat tělo, jak udrží rovnováhu

– nesedat na zem, je chladná a vlhká

– prát prádlo, uklízet, vytírat, mýt okna, zrcadla

– zalévat rostliny doma i na zahrádce, sázet, přesazovat

18. – 19. 5. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nastartuj nový týden s úsměvem, nezapomeň dbát na dostatečný přísun tekutin, dny Berana totiž mohou kvůli nedostatku vody potrápit mnohé migrénou či nepříjemnou bolestí hlavy i očí. Skvělé jsou obklady ze světlíku, který dokáže opravdové zázraky, pokud musíš sedět celý den u počítače, natírej víčka světlíkovým gelem, který prodávají v lékárně. Nenechej se strhnout negativním kolegou v práci a rozhodně se nezapojuj do nesmyslných hádek. Netýká se tě to. Nadhled, klid a vnitřní harmonie ti pomůže zvládnout každou situaci. Velmi prospěšné jsou také oční cviky, existuje jóga očí, kterou velmi doporučuji. Dívej se na svět s radostí, humorem a spolehni se na to, že uděláš mnoho dobrého nejen pro své tělo, duši, ale také pro ostatní. Potřebuješ se zbavit napětí? Pusť se do úklidu nebo si zacvič, aktivní práce vyčistí hlavu od negativních myšlenek a zbaví tě stresu.

Co ještě můžeš?

– v pondělí držet půst

– rozmazlit se pleťovou maskou, čisticí kúry jsou velmi prospěšné

– na zahrádce prořezat keře a stromy

foto-zdroj: shutterstock.com

13.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist