Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 12. 9. do 18. 9. 2016

Blížící se úplněk v nás probouzí potlačené emoce, co je dobré právě v tento den udělat a čemu se raději vyhnout? To vše ti prozradíme v novém Lunárním kalendáři!

12. 9. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Všechno, co v tento den přetíží tyto orgány, působí škodlivěji. Pokud se chceš pořádně rozmazlit a odměnit, tak si zajdi na kosmetiku nebo si doma v klidu udělej relaxační koupel s výživnou pleťovou maskou. Nezapomínej také na přírodní vitamíny, zejména E, který nalezneš v kvalitních olejích, semínkách a ořeších. Buď opatrná při sportování, ať si nezatížíš zbytečně kolena, mohla by tě překvapit nepříjemná bolest.

13. – 15. 9. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, síla v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce a kotníky. Všechno, co v tyto dny bérce zatěžuje, působí škodlivěji, naopak prevence se ti vyplatí.

Dlouhé stání nebo sezení není příliš vhodné, pokud to jen trošku jde, ulehči svým nožkám a dej je do zvýšené polohy, dobrý je také přiměřený pohyb a nepostávat na jednom místě. Víš, že je v úterý Mezinárodní den čokolády a Den pozitivního myšlení? Pokud jsi milovnicí dobré čokolády, vyplatí se nešetřit a koupit si kvalitní s vysokým procentem kakaa. U nás se otevřela nová prodejna belgických pralinek, někdy musím krámek schválně obejít, abych odolala pokušení, ale dnes si zajdu na nějakou dobrotu a udělám si radost. Máš ráda čokoládu a dopřáváš si svoji pravidelnou porci nebo jsi na sebe přísná a dbáš na svoji linii?

Den pozitivního myšlení přímo vybízí k radosti a dobré náladě, hodně se usmívej a nezapomínej, že smích léčí a masíruje bránici. Pokud tě již trápí bolesti nohou, rozhodně svým nožkám ulev masáží, začni od kotníků směrem k srdíčku a večer si dej střídavou sprchu, začni teplou a skonči studenou vodou. Nezapomínej také na hořčík, jeho nedostatek způsobuje nepříjemné křeče v lýtkách a to především v noci. Pokud ráda pečeš, zadělej těsto a pusť se do pečení, bude se ti dařit.

16. – 17. 9. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla a prsty u nohou. V pátek máme Úplněk 21:05 LČ, který je důležitý právě pro Rybky. Nejen, že mohou mít jasnovidné sny (což platí také pro ostatní), ale cítí napětí, aniž by znaly přesný důvod. Pokud máš nedořešené vztahovky nebo emoce, které jsi jen potlačila, tak věř, že vše se pomalu ale jistě vynoří na povrch. Co s tím? Zkus nic zásadního neřešit ani nedělej ukvapené závěry, co se vztahů týká, budeš mít chuť poslat partnera do háje a na jeho cestě mu vyčíst i to, co nikdy neudělal. Věř, že vyřčené slovo se jen těžko vrací zpět. Pokud to na tebe přijde, raději si jdi zaplavat nebo odejdi na pokec za kamarádkou, její ucho snese mnohem víc než partnerovo. Nehádej se a drž své nitro v klidu. Naopak před spaním se snaž nemyslet na nic negativního a zkus si zapsat svůj sen, velmi často právě v noci přichází důležité zprávy nebo obrazy, které se týkají důležitých úseků v životě.

Pokud toužíš po zlepšení vztahů, máš šanci vše zharmonizovat a dořešit k vzájemné spokojenosti. Věnuj důkladnou péči svým nožkám a odměň je aromatickou koupelí s masáží, na kvalitě opravdu nešetři, zaslouží si tu nejlepší péči, nosí nás celý život a nic za to nechtějí. Dříve jsem na nožky dávala staré krémy a teď je rozmazluji tím nejlepším, nezapomínám také poděkovat za to, že mě poctivě nosí, každý takové štěstí nemá. Jaký krém používáš ty? Dej nám svůj tip a inspiruj ostatní.

18. 9. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek a oči. Ještě stále dobíhají úplňkové energie, a proto uděláš nejlépe, když se budeš věnovat své duši a tělu, rozjímej nad životem a užij si krásný den, naplněný štěstím a radostí. Nezapomínej na dostatečný přísun tekutin a pozitivní pohled na život. Dělej věci, které máš ráda a poděl se o ně s ostatními.

Foto zdroj: Shutterstock.com

11.9.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist