Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11. do 17. listopadu 2020

Odpouštěj a jdi dál

Novoluní přináší šanci na nové začátky. Panna podpoří správnou činnost trávicích orgánů, ve kterých se ukládají emoce a stres. Spravedlivá Váha doporučuje s láskou vyvažovat misky vah. Ve Štíru je dobré nepodléhat touze ublížit slovem. Dobře naladěný Střelec podpoří zvídavost, hravost a touhu po zábavě. Jak správně podpořit tělo i duši, ti prozradí náš nový lunární kalendář.

11. 11. – Panna


Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? V práci i doma zvládneš nemožné, pojedeš na plný plyn, a přesto nepocítíš únavu. Využij čas také pro sebe a věnuj dostatečnou péči tělu i duši.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pocit, že se musíš zavděčit všem, může vyvolávat mnoho rozporuplných pocitů. Pamatuj, nikdy se nemůžeme zavděčit každému, pomoc je krásná, ale ne na úkor vlastního zdraví.

Co ještě můžeš?

– popíjet bylinkové čaje, čistit tělo
– pečovat o vlasy a pokožku, zastřihnout konečky

12. – 13. 11. – Váhy


Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Spory a neshody dořešit s nadhledem a diplomaticky, pak zvládneš dokončit vše, co ti v minulosti nešlo.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Zbytečné řešení minulosti, co se stalo, je pryč, teď je na čase vykročit vstříc novým začátkům. Udělej tlustou čáru za minulostí a nedovol emocím, aby tě neustále vracely ke starým křivdám. Pečuj o svůj vnitřní klid, zachovej si nadhled a pak se můžeš spolehnout, že znamení Váhy bude krásně vyvážené a harmonické, což pocítíš nejen ty, ale také tvé okolí.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, milovat život i sebe
– zkrášlovat a zdobit domov
– uklízet, vytírat, natírat, lakovat, leštit sklo i zrcadla
– udělat pořádek ve skříních, rozdat potřebným oblečení, nepotřebné věci a pustit do domu čerstvou energii
– pokud jsi sama v nesnázích a potřebuješ doplnit šatník, rozhodně se nestyď požádat o pomoc

14. – 15. 11. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Přicházející Novoluní ti pomůže zbavit se tíživých břemen a podpoří tě na nové cestě životem. Nadechni se, usměj a vykroč vstříc krásným začátkům. Pamatuj, ať se ve světě i doma děje cokoliv, vždy záleží, jaký postoj k životu máš. Strach, obavy a další negativní emoce nejsou dobré pro imunitní systém, naopak přijetí, láska, klid a harmonie zaručí dobré zdraví, stejně jako dostatek pohybu a kvalitní strava. Není to tak složité, stačí se rozhodnout a říct si: Já to dokážu, a tak to také je. Naslouchej intuici a vnímej pocity. Jak se cítíš, když děláš rozhodnutí? Možná je náročné opustit starou identitu a naslouchat srdci, ale taková je touha naší duše, a právě proto jsme se narodili. Veškerý strach je pouze iluzí hmotného světa, falešná přesvědčení, která jsme sbírali po celý život, jdou změnit. Strach říká: nic nevyjde, nemáš žádnou moc. Opak je však pravdou. Duše velmi dobře ví, jak pracuje zákon přitažlivosti. Jak se naladit? Naslouchej pocitům a emocím, říkají, co si opravdu přeješ. Myšlenky mohou říct, to nedokážeš, ale jsou to jen a jen myšlenky, které jdou změnit. Jakmile si vše uvědomíš, zjistíš, jak mocná a silná bytost jsi.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pokud pocítíš napětí ve vztazích, odstup stranou a nechej myšlenky volně proudit. Neřeš nic zásadního a nenechej se vtáhnout do sporů či hádek. Procházka v přírodě ti pomůže načerpat energii a vyčistit hlavu. Voňavá koupel nebo sprcha vše spláchne a dobrý pocit umocní. Cokoliv děláš, dělej s vášní a radostí, pak se výsledek dostaví a s ním také každodenní zázraky. Novoluní přímo vybízí k odpočinku a zábavě. Pokud máš trápení, nic v sobě nedrž a nepotlačuj, svěř se někomu blízkému, podpoří tě a uklidní.

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčit jídelníček
– rozjímat nad životem, udělat důležité změny a těšit se na nové zážitky
– prát prádlo, uklízet, zalévat květiny
– neposlouchat negativní zprávy a informace

16. – 17. 11. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Zkus zariskovat, změň jistou část ve tvém životě a dělej věci jinak. Pokud zatím nevíš jak, nevadí, rozjímej, nechej věci plynout, v klidu a harmonii do sebe všechno zapadne téměř samo.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nutkání za každou cenu dořešit partnerské vztahy. Výčitky nikam nevedou, zbytečně by zkomplikovaly jinak příjemné dny a chvíle s rodinou. Pokud pocítíš nutkání neustále něco řešit a rozebírat, začni něco dělat, úklid, cvičení nebo svižná procházka ti pomůže vše zvládnout.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– pečovat o celé tělo, aplikovat výživné masky, zábaly, krémy a olejíčky

foto-zdroj: shutterstock.com

11.11.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist