Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11. do 16. června 2020

Neber život tak vážně a víc se směj!

Vodnář může probouzet skryté bolesti kotníků a bérce, zdravý pohyb, masáže a obklady jsou skvělé. Ryby rády sní a zapomínají na realitu všedního dne, stát nohama pevně na zemi se rozhodně vyplatí. Berani dokážou s horkou hlavou nemožné, někdy je však dobré přibrzdit a nenechat se vyprovokovat okolím. Co ještě můžeš udělat pro své tělo a duši, ti právě nyní prozradí náš nový lunární kalendář.

11. 6. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Stojíš celý den na nohou a večer nemůžeš bolestí ani usnout? Udělej si červenou tečku do kalendáře a snaž se právě v tomto znamení víc dbát na prevenci a také „odlehčení“ přetížených končetin, pokud je to jen trošku možné nestůj na místě a chvíli přešlapuj, pohupuj se na špičkách, patách, pak na chvíli zadupej a uzemni své tělo. Střídavá sprcha po náročném dni udělá dobře nejen tělu, ale také duši, koupel zakonči studenou sprchou a neboj se, neprochladneš, naopak nožky ocení tvou péči.

Co tvé tělo i duši zatíží? Dlouhodobá nespokojenost, ať již se životem nebo s jakoukoliv jinou situací, kterou se delší dobu zabýváš a nezvládáš ji emočně. Buď jednoduše spokojená v danou chvíli s tím, co máš, snaž se vidět na všem to lepší a spolehni se, že dostaneš od života mnohem víc, než když blokuješ tělo i mysl nespokojeností a neustálým stěžováním. Život je nádherný i přesto, že nám připravuje náročné zkoušky.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, uklízet skříně, rozdat nepotřebné oblečení a udělat radost jiným
– natírat, lakovat, vytírat
– svižná chůze v přírodě, stromy a rostliny mají magickou sílu a moc uzdravovat, využij jejich dar a pozoruj, jak je vše dokonalé a harmonické

12. – 13. 6. – Ryby


Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Nestihla jsi péči o svá chodidla? Vůbec nevadí, dny Rybek přímo vybízí k rozmazlování nožek a vydatná péče udělá dobře celému tělu, na chodidlech jsou totiž energetické dráhy, díky masáži se mohou odhalit skryté bloky i bolesti. Pokud se ti nechce navštívit maséra, můžeš jemně a důkladně promačkávat nožky sama. Skvělá je akupresurní podložka, po které budeš šlapat, pohupovat na paty, špičky a celá noha vnímá každý bod, nezapomínej promasírovat také prsty, paty a kotníky.

Co tvé tělo i duši zatíží? Dlouhodobé zklamání z nenaplněných snů a přání. Rybičky velmi rády sní a přemýšlí nad životem, často se „zapomenou“ a nechávají se unášet myslí daleko od reality, pak mohou mít problém vrátit se zpět na zem a přijmout život takový jaký je. Pokud potřebuješ znát odpovědi, zkus si právě v tyto dny zapisovat své sny, mohou tě navést a dát informace, které potřebuješ. Sleduj, jak se po probuzení cítíš, jak jsi vnímala děj a jak na tebe vše působilo. Někdy dostáváme informace pomocí pocitů a víme, jak se správně rozhodnout bez velkého váhání či přemýšlení. Hraj si, bav se a neber život tolik vážně, humor je kořením života, dokáže život odlehčit a usnadnit.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, masírovat chodidla
– cvičit jógu prstů, mazat léčivou mastí, přikládat obklady na bolavá místa
– prát prádlo, uklízet, mýt okna a leštit zrcadla
– zalévat rostliny doma i venku
– věnovat se rodině, blízkým a také sama sobě, rozjímat nad životem a stát nohama pevně na zemi

14. – 16. 6. – Beran


Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Uvolni se, vydechni, nadechni a odpočiň si, pokud máš volnou neděli, je potřeba načerpat sílu a energii na nový týden. Nestyď se odpočívat, zůstat celý den v pyžamu a dopřát si jídlo do postele. Nezabývej se tím, co bude zítra, žij přítomností a starosti hoď za hlavu, až nastane problém, začne se řešit, je zcela zbytečné tvořit příběhy, když ještě nenastaly.

Co tvé tělo i duši zatíží? Dlouhodobý stres, neustálé přemýšlení a vymýšlení scénářů, „co by – kdyby“. Žít teď a tady neznamená, že budeš nezodpovědná, naopak, až problém nastane, tak se začne řešit a hledat varianty jak dál. Spolehni se na to, že se vždy najde řešení. Stačí krotit emoce, nálady a než něco uděláš, v klidu dýchat, přemýšlet a nebát se počkat, unáhlená rozhodnutí pod tlakem nikdy nepřináší nic dobrého. Pečuj o pokožku, rozmazli se v kosmetickém salónu nebo si můžeš udělat peeling celého těla i obličeje doma. Na unavené oči pomáhají obklady ze světlíku lékařského, dokáže zázraky.

Co ještě můžeš?

– nezapomínat na dostatečný přísun čisté vody, jíst zdravěji a lehčeji
– chodit do přírody a čerpat energii ze stromů a rostlin
– na zahrádce do 13 hod. LČ vytrhat plevel, říká se, že již nedoroste, prořezat stromy i keře

foto-zdroj: shutterstock.com

11.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist