Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 11. do 17. března 2019

Větrej, dýchej a mysli pozitivně

Trápí tě časté bolesti v krku a ráda bys vyzkoušela něco jiného než antibiotika? Podívej se na náš nový lunární kalendář, který ti prozradí, jak zregenerovat tělo a vyčistit mysl.

11. – 12. 3. – Býk

Luna putuje ve znamení Býka, který působí na hrdlo, orgány řeči – hlasivky, čelisti, zuby, mandle, štítnou žlázu, šíji a uši. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Trápí tě časté bolesti v krku, od angíny až po bolestivé polykání? Pokud se tvé problémy neustále opakují a lékař ti pouze napíše antibiotika nebo doporučí kloktat, zkus se zamyslet také nad psychickou příčinou, co tvé potíže způsobuje, jaké vzorce neustále opakuješ a tvé tělo ti dává signál k tomu, abys udělala změnu ve svém životě. Vždy je potřeba léčit celostně, někteří lékaři již takto postupují, ale stále jejich málo. Zeptej se sama sebe, co ti brání vyjádřit své pocity, proč polykáš slova a bojíš se vyslovit je nahlas, co nemůžeš spolknout? Je to snad kritika od někoho blízkého nebo ti šéf neustále něco vyčítá a ty se nedokážeš bránit? Přemýšlej a buď k sobě poctivá, když si svůj problém uvědomíš, pojmenuješ ho a změníš postoj, věř, že tvé zdravotní problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Víš, že zánět mandlí může způsobovat také posunutý 5. a 6. obratel? V takovém případě se vyplatí navštívit zkušeného maséra, který ti pomůže problém vyřešit a doporučí také cviky na doma.

Co ještě můžeš?

– kloktat šalvěj nebo jiné protizánětlivé bylinky, přikládat obklady a dbát na prevenci
– nenechat se vyvést z rovnováhy a nepodléhat smutku, vzteku
– jemně masírovat šíji a ramena
– kroužit hlavou – jemné obloučky doprava a doleva

13. – 14. 3. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Větrej, dýchej a nechávej se unést svěžím předjarním vzduchem. Jaro už nám ťuká na dveře a dny Blíženců jsou naplněné světlem a čerstvým vzduchem. Je skvělé udělat něco pro oblast ramen, pokud se ti nechce, nechej se rozmazlit masáží u profesionála. Pokud tě trápí revma nebo jsi citlivější na změnu teplot, obleč se tepleji a dávej pozor na prochladnutí, nečekaná změna počasí by tvému tělu neudělala dobře.

Co ještě můžeš?

– ve čtvrtek držet půst
– pečovat o sebe nebo se svěřit do rukou zkušeného maséra
– udělat si výživnou pleťovou masku
– jemně masírovat obličej, krk, ramena, šíji a ruce
– doma pořádně vyvětrat
– zadělat těsto na buchty nebo chleba a pustit se do pečení
– uklidnit mysl a zhluboka dýchat, příliš nepřemýšlet a nechat energie volně proudit
– v klidu si vychutnat jídlo, nespěchat a dopřát si kvalitní potraviny bohaté na vitamíny a bílkoviny

15. – 17. 3. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Než vyrazíš ven, vezmi si raději do tašky deštník, v tyto dny bývají velmi časté přeháňky. Víš, že je v pátek Světový den spánku? Jak jsi na tom, usínáš rychle, spíš celou noc nebo tě trápí nespavost a občasné noční můry v tobě vyvolávají mnoho nepříjemných pocitů? Víš, že to, co nemáš v sobě zpracované, ukončené a nedokážeš se zbavit nepříjemných pocitů a myšlenek, řešíš také podvědomě v noci? Dalo by se říct, čím víc myslíme, tím méně spíme, což se samozřejmě týká nejvíce negativních myšlenek, ale nemusí to být vždy pravidlem. Zkus být důsledná, choď spát v určitý čas, nejlépe v době mezi devátou a desátou hodinou, dej si vlažnou sprchu a do postele nechoď hladová, lehké jídlo vůbec není překážkou, můžeš si zacvičit jemnou jógu na dobré spaní a uklidnit tělo i mysl. Někomu pomáhá sklenice vlažného mléka se lžičkou medu, jinému udělá dobře čaj z meduňky nebo kozlíkové kapky, stačí si jen vybrat a vyzkoušet, co ti udělá dobře.

Co ještě můžeš?

– pít čistící čaje
– prát prádlo
– rozjímat a být nejméně hodinu jen v tichu sama se sebou
– zalít rostliny
– v neděli držet půst nebo odlehčený jídelníček
– nerozčilovat se a mít se ráda

Foto: Shutterstock.com

10.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist