Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 10. do 16. února 2020

S láskou přijmi vše, co ti přichází do života

Raduj se a oslavuj, čím víc rozdáš, tím víc získáš. Úsměv je zadarmo a potěší každého, ne každý dar se dá koupit za peníze. Pojď nahlédnout do našeho nového lunárního kalendáře, ukáže ti směr a dodá odvahu k činům.

10. – 11. 2. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zaměř se víc na své zdraví. Pokud tě trápí zažívání, vyzkoušej bylinky a čisti své tělo vhodným čajem. Řepík, heřmánek, šalvěj a mnoho dalších ti pomůže od nepříjemných bolestí, stačí se poradit a nechat si namíchat směs na dané potíže. Jestli potřebuješ dořešit rodinné problémy, pusť se do toho s čistou a jasnou hlavou a klidným nitrem. Pokud své emoce nemáš pod kontrolou, řešení odlož, až budeš v naprostém klidu. Přicházející Váhy ti pomohou dát do harmonie sebe i to, co tě trápí, nespěchej a trpělivě pracuj na svém vnitřním klidu. Potřebuješ uklidit a zároveň vyčistit hlavu? Skvělé! Práce ti půjde od ruky, a navíc ještě zapomeneš na nepříjemné myšlenky, které se díky činnosti, rozplynou jako pára nad hrncem.

Co ještě můžeš?

– pochválit se, nejednat ukvapeně a zbrkle

– počkat na vhodnou chvíli a pak teprve jednat

– jíst kvalitní potraviny a zaměřit se na očistu trávicího traktu, upravit jídelníček

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, poradit se s kadeřníkem jak na neposlušný účes a být otevřená změnám

– nepotlačovat pocity, nebýt příliš kritická a snažit se naslouchat sobě i ostatním

12. – 14. 2. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Váhy vnáší do našich životů touhu vše urovnat a zharmonizovat. Zbytečný tlak a nechuť změnit život tělu ani duši neprospívá, naopak vnáší do života mnohem větší zmatek a beznaděj. Pokud jsi nevyrovnaná, žiješ v nevyhovujících vztazích, nedokážeš se rozhodnout, což je pro mnohé Váhy životním úkolem, pak je tvůj život jeden velký chaos a zmatek. Nezapomínej, každá změna je prospěšná, nebojuj a přijmi život svůj i jiných s pokorou a láskou. Víš, že se ledvinám říká také orgán strachu? Přestaň se bát a uvolni se, vždy se najde řešení. Uklidnit mysl pomáhá pohyb a také vůně rostlin. Kvetoucí květy zcela spolehlivě nahradí éterický olej, naslouchej tělu a nechej, ať si vybere, co potřebuje. Můžeš přivonět nebo nanést na zápěstí či jemně vmasírovat tam, kde je ti to příjemné. Udržuj ledviny v teple, a pokud již máš zdravotní problém, udělej v sobě pořádek a zbav se zbytečností. Vztahy jsou pro všechny velká výzva, udržuj harmonické vztahy a neboj se zbavit lidí, kteří tě jen využívají. Jaká vůně v tobě probudí ženu? Jasmín, růže a na uklidnění meduňka. Růženín v dlani ti pomůže rozhodnout se správně za pomoci srdce, které je láska a láska je nejvyšší vibrací v celém Vesmíru.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, uklízet, zbavovat se zbytečností

– rozdat oblečení, které ti leží dlouho ve skříni

– natírat, lakovat, malovat, čistit skla, okna, zrcadla, usmát se na sebe a mít se ráda

– oslavit svátek Valentýna bez ohledu, jestli jsi sama nebo zadaná a udělat radost těm, kteří nemají takové štěstí jako ty a jsou osamělí, staří nebo nemocní, tím, že obdaruješ ostatní, získáš mnohem víc, než když dárek dostaneš.

15. – 16. 2. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dny Štíra mohou nabádat k řešení problémů, pokud však nejsi schopná komunikovat jako žena na základě svých pocitů, pak raději řešení odlož na klidnější dny. Štír dokáže ublížit slovem mnohem víc, než si myslíš. Jedovaté výčitky, žárlivost nebo nesmyslné řešení problémů, které neexistují, všem jen ublíží. Vytrvej a počkej, až se tvá mysl uklidní. Pokud nepodlehneš přílišnému podezřívání, pak se můžeš spolehnout, že prožiješ nádherné a romantické chvíle ve dvou. Udělej si bylinkovou koupel, věnuj dostatečnou péči pleti, vytrhej chloupky a relaxuj ve voňavé lázni.

Co ještě můžeš?

– v sobotu držet půst

– uklízet, prát, zalévat rostliny a na zahrádce prokypřit půdu

foto-zdroj: shutterstock.com

11.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist