Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 1. do 7. července 2020

Magická síla úplňku ti pomůže dokončit resty z minulosti

Nač se můžeme v červenci těšit? V přírodě vše dozrává, sklízí se úroda, sbírají a suší bylinky na zimu. Den se pomaloučku krátí, častější jsou bouřky a silný vítr dokáže potrápit nejen zemědělce, ale také majitele zahrádek. Jak správně pečovat o tělo i duši, ti právě nyní prozradí náš nový lunární kalendář.

1. 7. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sběr léčivých rostlin je v tomto znamení téměř nutností, udělat si zásoby na zimu se rozhodně vyplatí. Díky přicházejícímu úplňku jsou rostliny silné a odolné. Co tvé tělo i duši zatíží? Pokud trpíš na časté záněty, dávej pozor na prochladnutí, vyhni se raději posedávání na zemi, což platí především pro těhotné, které by se měly šetřit a odpočívat. Sedací koupele v bylinkách působí blahodárně nejen na oslabené orgány, ale také na psychiku. Pečuj o své tělo, na pleť i vlasy nanášej výživné masky a posilující kúry se neminou účinkem. Raduj se ze života, je úžasný. Podle tradiční čínské medicíny je oslabený krevní oběh, pečuj s láskou o cévy a srdce, dopřej tělu i mysli kvalitní výživu a čerstvé potraviny. Pokud tě trápí nízký tlak, je vhodné ráno opatrně vstávat z postele, dopřát si pár sekund v posteli, pak teprve pomalu vstávat, nohy pomalu pokládat na zem, několikrát se zhluboka nadechnout a vydechnout.

Co ještě můžeš?

– zalévat rostliny
– prát prádlo, uklízet

2. – 4. 7. – Střelec


Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Zaujmout by tě mohly semináře nebo přednášky na téma: jak pečovat o tělo a duši. Nejen, že můžeš nabyté informace skvěle využít, ale navíc se seznámíš s novými lidmi, kteří tvůj život zpestří a obohatí. Posiluj stehna, po cvičení je jemně namasíruj léčivou mastí nebo kvalitním olejíčkem. Masáž u profesionála se rozhodně vyplatí, uvolní a zbaví tělo bloků i emoční zátěže. Pokud se chystáš na túru nebo na delší výlet na kole, pozor na přetížení organismu, druhý den by tě mohla překvapit nepříjemná bolest. Heslo: všeho s mírou se v tyto dny nemine účinkem. Naopak tě potěší skvělá komunikace a seznamování se s novými lidmi, mezi kterými můžeš nalézt přátele či lásku.

Co tvé tělo i duši zatíží? Náročný výšlap, jízda na kole nebo jiné namáhavé cvičení. Vyčerpání organismu má neblahý vliv nejen na tělo, ale také na srdíčko. Pokud nejsi dostatečně trénovaná, nepřeceňuj se a raději zvolni. Dělej všechno pro radost a pohodu, tak uděláš mnoho dobrého pro tělo i duši, všímej si malých dětí, když nemůžou, nikdo s nimi nepohne, naopak když mají radost, procítí ji každou buňkou svého těla. Hraj si, raduj se a buď jako malé bezstarostné dítě, probudíš v sobě dávné vzpomínky a radost ze života obohatí nejen tebe, ale také rodinu a blízké.

Co ještě můžeš?

– nerozčilovat se, nepodléhat náladám a emocím
– masírovat stehna a nepřetěžovat kyčle
– zvolit odlehčený jídelníček, používat méně soli a ostrého koření
– plavat, cvičit ve vodě a nechat se rozmazlit na masáži
– sbírat bylinky a sušit na zimu

5. – 6. 7. – Kozoroh


Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Sváteční neděle a prodloužený víkend přímo vybízí k odpočinku, procházkám nebo výletům na poutní místa, která bývají zahalená magickou mlhou tajemna s krásnými historickými příběhy. V neděli je Den objetí zdarma a pondělí se nese ve znamení Dne polibku, skvělá příležitost, jak sdílet lásku s blízkými. Nedělní úplněk vnáší do životů touhu dokončit a zrealizovat sny i plány. Nevadí, když všechno nezvládneš hned, důležité je přijetí a odhodlání ke změnám. Odpočívej, rozjímej, věnuj se také své duši a nezapomínej ani na rodinu a přátele. Naslouchej intuici, otevři své srdce lásce a věř, že dokážeš zázraky. Narovnej se a jemně protáhni celé tělo, plavání je naprosto ideální pohyb, který posílí nejen tělo, ale také plíce. Plavej, miluj a buď nadšená, život je kouzelný. Nebaví tě plavat? Nevadí, vyzkoušej rychlou chůzi, ale nezapomínej, že voda čistí nejen tělo, ale také mysl, pokud tě cokoliv tíží, večer před spaním vše spláchni vodou, pocítíš úlevu a vnitřní klid.

Co tvé tělo i duši zatíží? Negativní postoj k tělu, sobě či ostatním. Přijmi se taková, jaká jsi, už teď jsi dokonalá a nádherná žena, která v sobě dokáže probudit sílu a vůni rozkvetlé růže. Nadechni se a vdechni životu radost. V přírodě si všímej rostlin, vychutnávej rozmanité vůně a barvy.

Co ještě můžeš?

– držet půst nebo odlehčený jídelníček
– rozjímat a mít se ráda
– sdílet život s ostatními
– pečovat o celé tělo, vyživit pleť, vlasy, v pondělí zastřihnout konečky vlasů, vyzkoušet nový střih
– na zahrádce: sbírat a sušit bylinky, sázet a přesazovat kořenovou zeleninu
– bavit se, smát se a odpočívat, život je nádherná hra a jen ty určuješ, jaký bude děj

7. 7. – Vodnář


Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co tvé tělo i duši zatíží? Neopatrnost a přílišná důvěřivost v oblasti financí i důležitých dokumentů, než cokoliv podepíšeš, nechej si čas na rozmyšlenou a neváhej se poradit s odborníkem. Na dobrou náladu a klid ti pomůže dobromysl, třezalka nebo kozlík lékařský, stačí si jen vybrat a dovolit si nechat pomoct.

Co ještě můžeš?

– uklízet, vytírat, natírat, lakovat, větrat, dýchat, milovat život

foto-zdroj: shutterstock.com

1.7.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist