Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 1. do 5. dubna 2020

Pečuj o vlasy a ozdrav jídelníček

Raci jsou velmi citliví, a proto je dobré nerozčilovat se. Lvi touží po lásce a velmi špatně snáší samotu. Panny mohou na chvíli odpočívat a nabrat sílu do nového týdne. Co je v těchto dnech pro tělo i duši prospěšné a čemu se raději vyhnout, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

1. – 2. 4. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Raduj se, přichází duben a vnáší do života radost i lásku. V dubnu jsou oslabená játra, proto je dobré nerozčilovat se a zapomenout na vztek i hádky. Rak je velmi citlivé znamení a od lásky není daleko k nenávisti, proto hlídej své emoce, a pokud nechceš pochválit, je lepší mlčet a počkat. Přebytečnou energii můžeš zužitkovat při sportu, práci nebo pobytu v přírodě. Rozhodně není dobré nic potlačovat, pokud se vztek objeví, nech emoci proběhnout a nesnaž se podlehnout, hádka stejně nic nevyřeší. Co játra milují? Kvalitní a „čisté“ potraviny, ostropestřec, popřípadě další bylinky, které můžeš popíjet jako čaj nebo si je připravit jako salát. Lehká strava se doporučuje všem, kteří mají problémy se zažíváním nebo chtějí tělu ulevit od nadbytečných cukrů a tuků.

Co ještě můžeš?

– v pondělí držet půst, což znamená pít pouze čistou vodu, pokud nemáš praxi a zkušenost, je lepší začít přerušovaným půstem, ten zvládne hravě opravdu každý
– popíjet čisticí čaje
– prát prádlo, zalévat květiny

3. – 4. 4. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Vlasy jsou pro tebe také velmi důležité, nový účes v kombinaci s novými šaty a rtěnkou z tebe udělá neodolatelnou a nádhernou Lvici. Partner bude doslova okouzlen tvou přirozenou krásou a šarmem. Miluj, směj se a buď upřímná, tak získáš ještě bonus navíc. Láska je mocnou čarodějkou a v těchto náročných dnech je velmi potřebná. Řekni svým blízkým, že je máš ráda a nezapomeň to říct také sobě, jsi stejně důležitá jako ostatní. Pokud partnera nemáš, nezoufej, laskavé srdce a touha pomáhat, přestože jsi zatím sama, otevírá dveře k nové lásce. Víš, že je v sobotu Den mrkve? Nejen, že je velmi zdravá, ale i skvěle chutná, ať již syrová nebo dušená, mrkvový krém je vynikající pochoutka. Rozhodně si něco dobrého z mrkve uvař a oslav tak její slavnostní den.

Co ještě můžeš?

– tančit, cvičit, zpívat, radovat se ze života a nezapomínat na sebe i své blízké
– zastřihnout konečky, pečovat o vlasy, opláchnout vlasy bylinkami, udělat zábal, masku, masírovat pokožku
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct

5. 4. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Nestihla jsi péči o vlasy? Nevadí, ještě máš stále čas zastřihnout konečky, udělat si zábal, nabarvit vlasy nebo změnit účes. Péče o pleť se také vyplatí, je ideální doba na všechny aplikace výživných kúr. Jídelníček zvol raději odlehčený, vynechej živočišné tuky a cukr. Na zažívací potíže je skvělá máta, řepík nebo fenykl, dle potíží.

Co ještě můžeš?

– odpočívat, rozjímat a radovat se ze života, je nádherný

foto-zdroj: shutterstock.com

1.4.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist