Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 1. 8. do 7. 8. 2016

Trápí tě žlučník a míváš pocit, že jídlo nemůžeš strávit? Mrkni na náš nový lunární kalendář, vysvětlíme ti, jak všechno se vším souvisí. Jako bonus ti prozradíme, jak komunikovat s mužem, aby ti rozuměl.

1. – 2. 8. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď a plíce. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně, stejně jako sběr bylin na podporu těchto orgánů. Dbej na prevenci, vyplatí se. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Patříš mezi ty, které trápí neustále studené ruce, přestože je venku pořádný hic? Psychická příčina tohoto problému znamená strach do něčeho se pustit a jednou provždy odstranit ze svého života vše nepotřebné. Napadají tě věty jako: Nezvládnu to, neumím to, pokaždé když něco začnu, dostanu pořádně přes prsty, tak proč bych se měla snažit něco měnit? Zamysli se, proč se bojíš podívat se sama sobě do očí? Jak na to? Ruce zahřeješ aktivní činností, která v tobě probudí radost a lásku, všechno, co tě baví, je nejlepším lékem na veškeré neduhy.

Zkus cvičit jógu, správným dýcháním nejen zpevníš tělo, ale také rozproudíš krevní oběh. Pokud k tobě má někdo výhrady, neboj se s láskou komunikovat a říct svůj vhled.  Nezapomínej, nemusíš si nechat všechno líbit, naopak, dostali jsme ústa proto, abychom správně komunikovali. Zaměř se také na své nitro a udělej analýzu svých vnitřních pocitů. Pokud se chceš pustit do změn, začni! V úterý máme Novoluní 22:45 LČ a díky magické síle Luny ti půjde všechno snáze. Pokud máš problémy s trávením, velmi vhodná je lehčí strava, nezatěžuj tělo alkoholem, cigaretami a tučným jídlem. Prevence se ti rozhodně vyplatí.

Můj oblíbený recept v horké letní dny je kuskus se zeleninou nebo polévka z dýně Hokaido. Je to rychlovka a navíc tělo nezatíží. Stejně tak je dobrá rýže nebo ovocné a zeleninové šťávy. Stačí si vybrat a naslouchat tělu, které tě samo povede. Pokud nemáš inspiraci, mrkni na naše recepty, najdeš tam také můj oblíbený ZDE.

Máš zahrádku? Pořádně zalej každou kytku doma i venku, nejlépe po západu slunce. Odpočiň si a relaxuj, na Nov se nedoporučuje pracovat s hlínou. Nezapomínej na pitný režim a prolévej své tělo čistou pramenitou vodou, můžeš také popíjet pročišťující čaje. Na trhu jsou k sehnání připravené směsi na daný problém, u mě je jasný favorit náš jitrocel kopinatý, ten dokáže opravdové zázraky a je zadarmo, stejně tak ostropestřec.

3. – 4. 8. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v tyto dny uděláš pro své srdce a krevní oběh, působí blahodárně a léčivě. Jakákoliv nadměrná zátěž působí mnohem škodlivěji než v jiné dny.

Všem holkám doporučuji nehádat se, neřešit s partnerem záležitosti ohledně lásky, nesnaž se ho tlačit do kouta, ani nevyčítej a psychicky nevydírej. Velmi často opakujeme staré vzorce chování našich blízkých, ať již rodičů nebo příbuzných. Víc se zaměř sama na sebe, na lásku k sobě a teprve až bude tvé nitro klidné, pak s partnerem můžeš promluvit.

Víš, jak komunikuje správná žena – bohyně? Vyčká na správnou chvíli a sdělí muži otevřeně své pocity. Nemanipuluje, ale naopak s láskou vysvětlí, jak se v daný okamžik cítila. Muži velmi často nerozumí našim náznakům, neumí číst myšlenky, proto potřebují jasnou a stručnou informaci. Nezapomínej, čím víc lásky rozdáváš, tím víc dostáváš. Máš se ráda? Pokud ne, tak začni, věř, že láska k sobě je základním stavebním kamenem každé ženy. Jsi dokonalá právě teď, nemusíš dělat vůbec nic, jen své tělo přijmi takové, jaké je a měj se ráda! Co ještě můžeš udělat? Zastřihnout si konečky vlasů, budou pevnější a zdravější. Nezapomínej také na zábavu a odpočinek s těmi, kteří jsou tvému srdci blízcí.

Máš zahrádku? Je dobré přihnojit jahody a okopat je.

5. – 6. 8. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Cokoliv uděláš v tyto dny pro oblast bříška a trávicích orgánů působí velmi pozitivně a preventivně.

Jemné napětí v bříšku velmi často signalizuje náš vnitřní problém, který se snažíme potlačit a neřešit. Pokud máš problémy se zažíváním tak věř, že ti tělo dává signál, ať začneš konečně něco dělat, důležitá je také změna jídelníčku. Zkus své tělo příliš nezatěžovat, stejně tak tvá mysl potřebuje odpočinek. Nejlepší činností je práce, aktivní pohyb, který čistí mysl od negativních myšlenek a emocí. Právě v tyto dny je vhodné zaměřit se na výživu a soustředit se na své zdraví. Pokud chceš změnit účes, zajdi do kadeřnictví a nechej si udělat nový střih.

Máš zahrádku? Zaměř se na květiny, přesazuj dvouletky a trvalky.

7. 8. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Pokud máš volnou neděli, věnuj se své rodině. S dětmi zadělej těsto na chleba a společně ho upečte. Zpříjemněte si bydlení novými doplňky nebo s rodinou naplánuj a udělej malou změnu. Důležitá je radost a nadšení ze společného tvoření.

Foto zdroj: Shutterstock.com

31.7.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist