Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na tento týden. Zamávej minulosti a vykroč vstříc novým začátkům

Blíženci sbližují, pomáhají najít správné kontakty a utužují přátelství i lásku. Energie Raka připomínají, jak důležitá je správná životospráva. Lev učí soucitnému a láskyplnému jednání. Magická síla novoluní umocní a podpoří všechny dobré plány i předsevzetí. Jak správně pečovat o tělo i duši v týdnu od 9. do 15. 6. 2021, prozradí náš nový lunární kalendář.

9. – 11. 6. – Blíženci


Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, z části plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dýchej, větrej, usmívej se na život, je nádherný. Skvělé nápady, vynikající komunikace i sdílení společných zájmů přináší rozverní Blíženci. Využij skvělé energie podpořené magickou sílou Novoluní a vymaň se z okovů jakékoliv závislosti. Čím na nás dýchá Novoluní? Připomíná, jak důležitá je zodpovědnost k práci a také k životním úkolům, které jsme společně naplánovali dávno, v říši neprojeveného světa.

V čem ti půjde luna naproti? S Novem se pojí počátek nového cyklu. Rozjímej nad životem a vykroč směle vstříc svým plánům. Rozluč se a zamávej minulosti, naplánuj budoucnost, věnuj pozornost především sobě. Trápí tě pracovní problémy? Zkus se zamyslet, kde jsi tento vzorec neúspěchu viděla, kdo ti vštěpoval falešná přesvědčení o tom, že nic není zadarmo a lidé kolem tebe jsou zlí? Pamatuj! Všechno jde změnit. Zamiluj se do života, dávej lásku sobě a neobviňuj nikoho ani sebe za úskalí, která se ti děla či dějí.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Jakékoliv konflikty, ať již osobní či pracovní. Povznes se nad chování ostatních, neposuzuj, neodsuzuj a nekritizuj. Každý se snaží dělat to nejlepší. Zaměřit pozornost na rodinu, blízké a sebe, se rozhodně vyplatí.

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčit jídelníček, změnit stravování, jestli cítíš, že ti některé potraviny nedělají dobře, zkus je vyměnit a změnit za zdravější
– objednat se na masáž, nechat rozmazlit tělo i duši
– rozjímat, milovat, plánovat, přijímat život se všemi událostmi a bytostmi
– obdivovat krásy přírody, zajít na výstavu, přednášku, bavit se, smát a užívat život plnými doušky
– naplánovat společný víkend s rodinou, přáteli, seznamovat se

12. – 13. 6. – Rak


Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď, plíce a průdušky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Běžné domácí práce, vaření i uklízení doma či na zahrádce půjdou od ruky. Pečuj o domácnost a nezapomínej ani na sebe. Na zahrádce sázej, přesazuj a rozmlouvej s rostlinami, které také dostatečně zalej.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Nesváry, hádky, řešení a neustálé pitvání se v minulosti. Nechej vše za sebou, odpusť sobě i ostatním a vykroč s úsměvem do krásných slunečních dní.

Co ještě můžeš?

– pečovat o tělo, obličej i duši
– sbírat bylinky, uvařit si čaj nebo připravit výluh, pečovat o vztahy, o zažívání, zbavit se nervozity aktivní činností
– uklízet, prát prádlo, zalévat rostlinky doma i venku

14. – 15. 6. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Velmi láskyplné a srdečné energie vnáší do života síla Lva. Miluj život, staň se optimistkou, pečuj o sebe i o vztahy, dostatečně se hýbej a zažiješ zázraky. Co srdíčko miluje? Zdravý pohyb, dobré a kvalitní jídlo, které si vychutnáš s těmi, které miluješ. Společné aktivity umocní vztahy osobní i pracovní. Láska je nejmocnější síla v celém Vesmíru. Využij její sílu na plno, rozmazluj sebe a nezapomínej také na své nejbližší. Usmívej se a měj se ráda, kdykoliv projdeš kolem zrcadla, pochval se a řekni: Mám tě ráda holčičko, jsi skvělá. Jakékoliv prohlášení, které je láskyplné k tělu i duši je prospěšné.

V čem ti půjde luna naproti? Zastav se na chvíli a přilož ruce na srdíčko, chvíli zhluboka dýchej a vnímej své pocity. Nic jiného než láska neexistuje. Pokud to ve tvém nitru bouří, dovol emocím, aby probíhaly, ale nedávej jim sílu a energii. Přijde doba, kdy zjistíš, že tě náročnější situace nechají v naprostém klidu, přesně to se celý život učíme, nereagovat emočně a negativně.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Lítost a zášť, to jsou emoce, které srdíčku neprospívají. Říkáš si, že nic takového neděláš, a přesto máš zdravotní problémy? Pokud lituješ sama sebe, je to stejné, jako když lituješ ostatní. Nelitovat, pouze soucítit a respektovat osudy, které jsme si vybrali, to je cesta ke zdravému srdci a životu. Soucit je nejvyšší pozitivní emoce a jednou se naučíme být všichni soucitní a empatičtí. Pozor, nezaměňuj soucit za lítost. Litovat znamená nerespektovat osud svůj i ostatních bytostí.

Co ještě můžeš?

– pečovat o vlasy, zastřihnout konečky, udělat zábal, masku, spláchnout bylinkami, masírovat vlasovou pokožku
– milovat sebe, život, soucítit a respektovat osud každého i svůj
– zadělat těsto na chleba, buchty a čarovat v kuchyni
– jídlo, které si dáme v kruhu svých nejbližších a vychutnáme si ho v dobré společnosti, má velkou sílu a uzdravuje
– humor, úsměv, láska, zdravý pohyb – to vše srdci prospívá

foto-zdroj: shutterstock.com

9.6.2021 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist