Láska podle tarotových karet aneb Horoskopy lásky od 11. do 17. ledna 2022

Berani se osvobodí. Býci jsou šťastní. Blíženci, naslouchejte partnerovi. Jaké dny nás budou provázet v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky máš nyní novou šanci zbavit se všeho, co je nefunkční a nepřináší ti radost. Rozhodnutí, které uděláš, v tobě probudí novou sílu a také radost ze života. Pokud jsi smutná z rozchodu, nesnaž se za každou cenu lepit nefunkční vztah, který by opět nefungoval.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V oblasti lásky na tebe čeká štěstí, radost a také milující partner. Pokud lásku zatím nemáš, zkus na chvíli poodstoupit stranou a dovol si jen žít. Blízko tebe je totiž starší muž, kterého kvůli přílišnému strachu ze samoty nevidíš.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které stále nebyly schopné nastolit tolik potřebnou harmonii a klid, projdou zatěžkávací zkouškou. Situace se vyostří a objeví se komunikační potíže. Stačí nereagovat v emocích a nechat v klidu partnera říct svůj názor. Pak se vše vyladí a rozjasní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všechny podmínky k vytvoření harmonického a láskyplného vztahu jsou splněny a na tebe čeká radost, láska a také štěstí. Nový partnerský vztah čeká také na nezadanou, stejně jako nabídka k sňatku pro ostatní páry.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocit, že jsi ve vztahu opuštěná a sama, v tobě může vyvolat neklid s otázkou, jestli je partner tím pravým. Neukvapuj se a nesnaž se dělat žádné zásadní kroky. Jakmile se uklidníš, zjistíš, že se vlastně nic neděje. Nezadaná, máš vedle sebe přítele, který je ochotný přispěchat ti na pomoc a nabídnout láskyplnou náruč.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Po sporech konečně nastává uklidnění, harmonie a přichází láska. Navazuješ lepší vztahy nejen v osobním, ale také v pracovním životě. Láska překvapí také nezadanou, která pocítí vděk za muže, který jí vstoupí do života.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli váháš, jak promluvit s partnerem o důležitých věcech, tak věř, že je velmi důležité netlačit na pilu. Nesnaž se ho za každou cenu „přinutit“ k rozhodnutí, které je pro tebe důležité. Trpělivost, láska a harmonie zaručí úspěch a splnění tvého snu. V opačném případě se partner stáhne a odmítne ti vyhovět, což platí také pro nezadanou, která je platonicky zamilovaná.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli se cítíš ve vztahu ublížená a nechceš nic slyšet, tak věř, že je potřeba jednat a s partnerem si nejasnosti v klidu vyříkat. Jen tak se navzájem nebudete dál zraňovat a naleznete konečně řešení. Nezadaná, pozor na velká slova, kterými by tě mohl jistý muž oslnit, není upřímný, buď opatrná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud v partnerství narůstají spory a neshody, je potřeba se na chvíli zastavit a zamyslet se, co vlastně řešíte. Nakonec zjistíš, že jde o malichernosti a rozhodneš se podat ruku k usmíření, což je nejlepší cesta k lásce, harmonii a štěstí. Harmonické páry prožijí pohodové dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vztazích zavládne láska, klid, harmonie a pohoda. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může konečně potkat svou spřízněnou duši. Pokud se snažíte o miminko, očekávej radostnou zprávu ohledně těhotenství.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ve vztazích přichází akční období, kdy jedna událost střídá druhou, což vyhovuje partnerovi i tobě. S naprostou přesností víš, čím ho překvapit a zaujmout, stejně to má také on, proto se můžeš těšit na zábavné a radostné chvíle ve dvou. Nezadaná, také na tebe se usmívá štěstí, vykroč lásce naproti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě může probudit napětí a smutek. Pamatuj, nic netrvá věčně a láska je také o zdolávání překážek. Zkus s partnerem v klidu promluvit o svých pocitech a budeš překvapená jeho reakcí. Neměl tušení, jak se cítíš a s láskou ti vyjde vstříc.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.1.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist