Láska?

Dobrý den, zdraví Eva nar. 26.10.76 v 8:10 hod… Jsem rozvedená, minulý vztah mám vyřešený. Poslední dobou jsem si psala se dvěma muži. Jeden ve znamení kozoroh, z otázek a z odpovědí jde cítit propojení, ale pán se nemá k reálnému setkání, je single. Druhý muž Beran mě zval několikrát na rande, já stále odmítala, brala jsem ho jako virtuálního kamaráda, který mi však včera sdělil, že má nový objev… Jak to tak bývá u mě, tak ted se pořád vracím do minulosti, že jsem možná propásla svoji poslední šanci se s někým rozumným seznámit. Pán je single, minulost vyřešená, působí jako pohodář, který se stará o dům a zahradu. Co teď? Muž kozoroh větší fyz. přitažlivost a druhý muž použitelný pro život, ale už asi zaháčkovaný jinde. Co mi prosím radíte? Kde dělám chyby? A kam mám směřovat? Děkuji a přeji poklidné léto. E.

Odpověď

Ahoj Evinko, také tě moc zdravím. Chyby neděláš nikde, prostě jsi zaváhala a víš, v určitém věku už holt moc váhat nemůžeme, ale na to už jsi přišla i sama. Momentálně dělat nemůžeš vůbec nic. Navíc ani nevíš, jestli by byl pro vztah vhodný, totiž pokud spolu dvě duše být mají, tak si k sobě cestu najdou i přes pomyslné překážky. Teď to jednoduše hoď za hlavu a snaž se trošku změnit myšlenkové vzorce, které máš zažité z minulosti. Otevři své srdce lásce a začni jinak, představ si, že jsi opět malá holčička, která se na všechno těší a je šťastná z každé maličkosti. Co bylo, je pryč, začni si tvořit radostný život v lásce a porozumění. Přiznám se, že moc nerozumím tomu, nač se přesně ptáš a je v tom trošku zmatek. Takže Kozoroh – vývoj by mohl být docela slibný, ale blokuješ se myšlenkami, zkus méně přemýšlet a víc si užívat život bez ohledu, jestli tě pozve nebo ne, ale šanci časem máte. No nakonec u Kozoroha jen vidíš to, co jsi sama dělala – odmítala pozvání a on ti vlastně jen nastavuje tvé vlastní zrcadlo. Co se týká Berana tak opět stejná písnička, přemýšlíš, bojíš se a pořád se vracíš v myšlenkách do minulosti, zcela zbytečně Evinko. Až se dáš do pořádku, je šance, že se třeba ještě časem setkáte nebo ozvete. Teď zapracuj na sobě, směřuj ke svému srdci a zbytečně moc nepřemýšlej, stejně nic kloudného nevymyslíš, žij, bav se a raduj se, pak se ti otevře nová cesta k lásce. Hodně štěstí na nové cestě k lásce :-)

13.8.2021 6:00
Více o tématu: zdraví

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist