Láska?

Dobrý den Sáro🙂rnReaguji na Vaši odpověď na můj dotaz na který jste mi odpověděla 12.2. omlouvám se, jak jsem psal“ten život mě takhle nebaví“ to byl takový chvilkový pocit. Mám koníčky, zájmy a nejsem nějak náročný….rnMoc mě mrzí,když slyším a vidím jak všichni okolo mě někoho už mají a já nic.rnKdyž se mě zeptajírn“A jak to,že ty ještě nikoho nemáš“rnHluboce se mě to dotkne a beru si to jako křivdu.rnVzpamatovávám se potom hodně dlouho.rnNa skupinové terapie chodím,ale to mi moc nepomáhárnAle jinak se cítím být v pohodě a v klidurnProto bych se rád zeptal,jestli už v dohledné době se lásky dočkám?

Odpověď

Ahoj. Tak to je super, jen nezapomínej, že každá myšlenka tvoří tvoji budoucnost, proto je dobré tvořit jen to, co opravdu chceme a máme z toho dobré pocity. Jsi skvělý, když chodíš na terapie. Zkus ještě trošku zapracovat na této větě: Když se mě ostatní zeptají... hluboce se mě to dotkne a cítím to jako křivdu. To je špatný postoj, ať si lidé říkají, co chtějí, tebe se to dotknout nemusí, to je jejich problém, ne tvůj. Lidé toho namluví, ale zase díky tomu vidíš, kde máš ještě rezervy, oni ti je pouze vytahují napovrch, což je dobré. Takže když budeš spokojený a řeči ostatních nebudeš vnímat jako křivdu, klidně odpověz s humorem nebo se jen usměj a pochval se, že jsi to zase zvládl o kousek lépe, nereaguj ublíženě. Pak lásku potkáš, jen nepodléhej mysli a strachu, určitě to dokážeš. Jak brzy, to vidět není, ale je tam. :-)

8.3.2021 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist