Láska

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na můj vztah s přítelem. Jak se bude dále vyvíjet, momentálně bydlíme společně s moji rodinou a začínám vidět odlišnosti a neshody mého partnera s některými členy domácnosti. Tím pádem se i náš vztah probírá nějakým útlumem a já jsem z toho nešťastná. Toto bydlení je dočasné, máme už pozemek ale ted je na řadě papírování což není na krátkou dobu. Jen se chci zeptat, co mám dělat, aby náš vztah neztroskotal na takových maličkostech. Plánujeme i miminko a nedaří se nám otěhotnět, dle mého názoru za to může i nýnější situace, jen nevím jak z toho ven. Poradí te mi a Vaše karty. Děkuji a přeji pěkný den. (JÁ- 29.6.91, partner – 9. 6. 1989).

Odpověď

Ahoj. Je to úplně jednoduché, přestaň to řešit, bydlení je pouze dočasné, tak proč se zbytečně stresovat a řešit hlouposti. Bydlíte u rodičů, tak je potřeba se přizpůsobit navzájem, což samozřejmě platí také pro tvého manžela. V klidu si promluvte a řekni mu, že je to jen na chvíli a že to společně vydržíte, protože ho miluješ. Budete muset zatnout zuby a vydržet. Buď ráda, že zatím nejsi těhotná, tvá nervozita a potlačené emoce by miminku rozhodně neprospívaly. Humor, pohoda, klid, poděkování rodičům a také vděk vám zajistí poklidné bydlení. Samozřejmě tam s vámi nejsem, proto netuším, co partner s rodinou řeší, ale východisko je jediné, vzájemný respekt a úcta. Pokud to opravdu nezvládáte, tak je možnost najít si ubytovnu, podnájem a vyzkoušet to tam, víc možností není. Řešit hlouposti nemá smysl, co jde ovlivnit, udělej a co nejde, vypusť, ale vždy měj na paměti, že jste hosté a měli byste vzájemně domluvit. Vývoj vztahu se odvíjí od tvé psychiky a vnitřního klidu, ten je potřeba v sobě držet, pak bude vše OK. Držím prsty a hlavně klid.

9.12.2020 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist