Láska

Dobrý den, Sáro, ptala jsem se Vás na můj vztah s jedním mužem. Odpověděla jste mi, že v krátké době náš vztah je nejistý . Jsou zde nějaké problémy. Myslíte, že někdy později by náš vztah budoucnost měl?rnProtože jsme se rozešli dne 28.5, problém je v tom že jsme spolu na intru na pokoji a ještě se nemůžu odstěhovat. Nemluvíme spolu, řekl že kdyby sme spolu byli bude si děláš a psát komu chce jak chce a já do toho neuvidím. Tak chci vědět jestli je problém v tom že má zájem radši o ty jiný a chce volnost, jestli něco cítí ke mě furt. A ta otázka nahoře. Píšu to protoze mi bylo divný, že jedno ráno dnes. 29.5 když vstal a obejmul mě a když šel do školy tak mě taky obejmul. Nevím co si mám myslet jako jestli chce vztah nebo mě chce a i ostatní a že mě dělat jen nějakou hračku. On 11.11.2000rnDekuju D.

Odpověď

Ahoj. No to víš, dělá jen to co mu sama dovolíš, proč by tě neobjal, každý chlap by chtěl volnost a víc žen :-) Až tě bude chtít příště obejmout, nedovol mu to a řekni, že jste se rozešli a nepřeješ si aby to dělal. Jakmile ucítí z tvé strany nezájem, může se časem ledacos změnit, ale dokud tě bude mít i po rozchodu po ruce a uvidí, že tě má i teď jistou nebude to dobré. S úsměvem ho pošli do háje a řekni, že máš také svůj program. Prostě buď na chvíli sama se sebou a nevšímej si ho. Pokud to zvládneš a on ucítí, že se vzdaluješ např. tím, že si vyrazíš s kamarádem ven, pak malou šanci na vztah máte, ale neupínej se na to, je to především na tobě a ano v tuto chvíli tě bere jako hračku - zpestření nudy.

4.6.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist