Konec manželství

Milá Sáro, manžel už třetím rokem žije s jinou ženou. O rozvod zatím nepožádal a těžké to bude s vypořádáním majetku. Bydlím v družstevním bytě, který on nabyl ještě před uzavřením manželství…na jeho vyplacení nemám peníze, jinak bych už dávno podnikla patřičné kroky. Rodinu mám daleko a nemám kam jít….Chtěla bych už konečně docílit klidu, nevím co mám dělat…Vyřeší se brzy tato situace? Děkuji Sárinko. Jana (14.3.1962)

Odpověď

Ahoj Janinko. Zkus si s manželem na rovinu a v klidu promluvit, může se stát, že naleznete společně řešení. Pokud s ním nejsi schopna ještě komunikovat bez výčitek a emocí, tak tomu nechej volný průběh, jednou se vše vyřeší, ale nebude to hned, pracuj na svém vnitřním klidu a odpuštění nejen sobě, ale všem zúčastněným. Janinko, snaž se všechno vyplusovat, např. super mám střechu nad hlavou, jsem sama, tak můžu dělat věci, které jsem dříve nemohla, klidem a harmonií uděláš mnoho dobrého pro sebe i ostatní. Nefňukat a pracovat na sobě, všechno je tak jak má být a všechno má svůj důvod, který zatím není vidět, ale jednou pochopíš, proč se všechno stalo a bylo to dobré, tak hodně síly a hlavu vzhůru, život je nádherný :-)

7.2.2020 4:01
Více o tématu: manželstvírozvod

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist