Komu radíš radši – milenkám nebo manželkám?

Komu radíš radši – milenkám nebo manželkám? Ahoj René, už jsem ti jednou psala, když mě podváděl manžel víceméně „virtuálně“ s vdanou paní. Ptala jsem se tě jako chlapa, proč to udělal, když náš vztah byl včetně sexu do tý doby v pohodě. Docela jsi mě odpálkoval s tím, že mi to udělá zas a že se mám na něj vlastně vykašlat (což jsem mezi námi neudělala). Ale teď koukám, že když si tu postěžuje milenka, která v podstatě dělá to, co mě jako manželce udělala tehdy ona „dáma“, utěšuješ ji a radíš, ať netlačí na pilu atd. Tak mě napadlo a fakt by mě zajímalo, jestli mi na to na rovinu odpovíš: komu nadržuješ a raději radíš? Milenkám nebo manželkám?

Odpověď

Ahoj,
to se takhle jednoznačně říct nedá, jestli nadržuji manželkám nebo milenkám. Beru to vždy individuálně a také tak, jak to z písmenek cítím. Je mi v podstatě jedno, jestli dotaz píše manželka nebo milenka, ale snažím se vždy najít to nejlepší řešení. I kdyby se mi to podařilo na 50%, tak je to úspěch. Co jsem radil tobě a jak s hrdostí píšeš, že jsi to udělala jinak než jsem ti radil, neznamená ještě to, že máš vyhráno. S odstupem času, kdy čteš moji odpvěď, už možná došlo na moje slova anebo se tak v nejbližší době stane... pokud to chlap udělá jednou, tak na 99% to udělá znovu. Takže opravdu nikomu nenadržuji a opravdu radím tak, jak to cítím.

27.2.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist