Kamarádství s výhodami…

Ahoj chtěla jsem se zeptat měla jsem něco s mužem říkejme mu třeba Pepa(bylo to kamarádství s výhodami,ale hrozně lhal a vadil mi tak jsem to ukončila,chci vztah).Jednou jsme měli akci i s jeho kamarády.Ten kamarád říkejme mu třeba Kamil o nás, ale nevěděl vyžádal si moje číslo, já mu ho dala.Když jsem mu napsala, že by jsme mohli něco podniknout jen mi dva.Tak napsal že to nemůže Pepovi udělat, že jsou jako bráchové,že nevědel že něco mezi náma bylo, prý ať mu prominu.Napsala jsem mu teda jak to je a bylo s Pepou…on už neodepsal.Tak tedy kamarádka napsala jeho kamarádovi že by jsme se mohli sejít ve čtyřech.Kamil řekl, že jede na montáž a vrací se až za tři týdny.To, ale není pravda, je doma..Nevím jak to chápat, jste chlap, třeba to dokážete vysvětlit.Nevím co můžou znamenat ty tři týdny jakože ho to přejde a mě taky takže si dáme pokoj?Nechci se mu vtírat, takže mu raději psat nebudu..ani nevím co bych mu měla napsat..

Odpověď

Ahoj,
ono je jedno, jestli je to Pepa nebo třeba Kamil, protože jeden je za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet. Jsou to oba dva úplně stejní lháři a ani jeden ti nesahá ani po kotníky. Pokud ti vyhovovalo kamarádství s výhodami, tak ti muselo bejt jasný, že s takovým hlupákem (teď mám na mysli Pepu) to jiné nebude. Tam nešlo o vztah, ale o sex. A takhle by to dopadlo i s Kamilem, že by to skončilo u sexu, ale má strach, že kdyby se to dozvěděl jeho skoro bratr Pepa, tak by mu dal po tlamě. Možná by chlapci uvítali sex ve třech, aby se mezi sebou nepoprali. Až spolu zajdete někdy na pivo, tak jim to navrhni a buď se naštvou oba dva a budeš mít klid, anebo skončíte všichni v jednom pelíšku.

13.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist