Kamarád nebo chce něco víc

Ahoj , nastoupila jsem minuly rok do nové práce a poznala jsem prima mládence . Chvíli jsme se otukavali co kdo má rád všímali si navzájem drobnosti i nálady každý den atd. Pak na mé narozeniny jsme slavili s ostatními a tak nějak to skončilo bu sexu . Problém je že on je ženatý . Všichni pracujeme na jedné směně na jedné hale a posledních pár měsíců stále sleduje jak se bavím s jinými muži když čeká na ženu stále sleduje kam jdu s kým jdu u sestry mě vychvaluje , v práci se stykame pohledem . Ale už nevím co si myslet. Někdy mám pocit že chce víc než kamarádství ale spíš se bojí svou ženu nemiluje a rozvést se nemůže ona to nepovolí kvůli společné hypotece na být . Jak mám jeho chování pohledy vnímat sama se ztrácím a držím se zatím nic nedat najevo.

Odpověď

Ahoj Marie, v první řadě bych se na podobné otázky, být tebou, ptal samé sebe. Chlapa sex nabudí, takže jsi pro něj asi zajímavým, přitažlivým tvorem, který se zdá být po ruce. O co stojíš ty? Chceš mu být milenkou? Pak asi ok, nemusel by tím být problém i jeho svazek. Stojíš o regulérní vztah se vším všudy? Pak jdi o dům dál. Přemýšlej o sobě, ne o něm.

16.12.2022 1:54

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist