\“kamarád\“

Ahoj René, je mi 21. Před rokem jsem se znovu potkala se svým dlouholetým kamarádem. Nikdy jsme spolu dřív nic neměli, ale teď mezi námi přeskočila jiskra. On se o mě začal snažit, urputně. Měla jsem přítele, což věděl, ale nebyla to pro něj překážka. Já jsem mu párkrát podlehla. (Byla jsem první holka se kterou se vyspal a do které se zamiloval). S přítelem to už nefungovalo a chtěla jsem to ukončit. Ukončila jsem to až po půl roce. Celý půl rok jsem se s „kamarádem“ vídala, volali jsme si pořád, psali jsme si. Po rozchodu s mým bývalým přítelem jsem začala trávit ještě více času s „kamarádem“. Po měsíci jsme to dali dokupy. Já jsem ale vnitřně věděla, že to nemám s bývalým ještě v sobě ukončené a že potřebuji čas, aby nám to mohlo fungovat. Po třech měsících jsem vztah s „kamarádem“ ukončila se slovy, že budeme kamarádi s výhodami, ale že ho teď nedokážu milovat. Vyspala jsem se znovu se svým bývalým a to pro mě byla konečná. Věděla jsem, že už ho nechci a že jsem to pokazila s tím „kamarádem“. Řekla jsem mu všechno a řekla jsem mu, že ho miluju, že už jsem připravená s ním být naplno. On mi ale řekl, že se o mě snažil třičtvrtě roku a že už nechce. Že se odminoval a že bude nejlepší když se taky odmiluju. Řekla jsem mu, že se teda teď přestaneme na nějakou dobu vídat a být v kontaktu. Což on nechce, tvrdí mi, že o mě nechce přijít, že mě miluje jako nejlepší kamarádku, ale že ne na vztah. Já bych s ním chtěla znovu být. Co mám dělat? Myslíš, že máme ještě šanci?Vím, že jsem se měla rozhodnout dřív..ale potřebovala jsem si to v sobě nejdříve ujasnit. rnDěkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj Anet,

nedokázala ses odpoutat od svého bývalého přítele, možná ses bála nového vztahu, možná to bylo příliš brzy, možná jsi nechtěla. To, že v tomhle věku řešíš přesně tyhle problémy, je naprosto normální a za mě má tvůj kamarád pravdu. Měla bys být chvilku sama, odžít si nedávno skončený vztah a teprve potom zkusit navázat něco nového. Od kamaráda bych se určitě neodvracel, pokud si rozumíte, moc nevěřím na takové ty přestávky a odloučení. A co ty víš, třeba za nějaký čas se to mezi vámi srovná.

21.7.2021 9:37

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist