Jsme s přítelem krátce…

Jsme s přítelem krátce, pouhé 2 měsíce, ale po měsíci mě začal podvádět s o dost mladší. Poslala jsem ho do háje, on se mě ani nepokoušel zastavit, omluvit, nic..(vím, že to bylo asi proto, že jsem mu už dříve říkala, že pokud mě někdo podvedl, je to jediná věc, kterou nikdy neodpustím!). Ale i tak…sešli jsme se, přiznal se ke svým činům a že mě podvedl ještě s jednou, když byl opilý a řekl, že mě miluje, ale ví, že je tohle neodpustitelné. Řekla jsem, ať si to v hlavě nejprve srovná. O chvíli později mě někam pozval. Večer mi psal, že to je v háji, protože to už nepůjde srovnat, moji přátelé ho nenávidí, rodiče se na něj dívají skrz prsty a já bych mu už nikdy nevěřila, holku se kterou mě podvedl bránil, že ona za to nemůže, „vysmál“ se mi, když jsem se zmínila o ublížení (=prostě rozbití držky!) dané slečně. Na konci konverzace znovu začal s tím, že by mě tedy nakonec někam pozval a pokusil se to napravit. Nevím, čemu mám věřit a co se mu vlastně honí v hlavě. Tamté slečně psal stejně jako mě..miláčku, lásko…prý to s ní už ale skončil. Opravdu nevím, zda mě opravdu miluje a dokáže se napravit…nebo jestli když mě zklamal po takové krátké době, nebude se mu dát věřit ani v budoucnu…nevím co mám dělat. Prosím o radu….děkuji.

Odpověď

Ahoj,
dělej přesně to, co cítíš a co máš jako své krédo a to jsi napsala! Je to jediná věc, kterou nikdy neodpustíš, a to je nevěra. Tak se toho drž!! Pokud podlehneš jeho sladkým slovíčkům a porušíš svoji zásadu, tak to časem dopadne úplně stejně. Opět si někoho najde a podvede tě a budeš stát zase před tím samým problémem. Možná tě miluje, ale je to jen do doby, než najde novou sukni, za kterou znovu uteče! Nevěř mu a konej!

19.8.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist