Jsem zmatená z jeho chování…

Jsem zmatená z jeho chování. Ahoj René, seznámila jsem se s mužem, jsme spolu chvilku. Rozumíme si, máme společné cíle v životě, ale je to dost krátká doba na odhadnutí člověka, jestli to opravdu má tak stejně nastavené jako já. Problém je, ale takový, že mi často říká, když se máme sejít, že záleží na mně, ale on na ten výlet jede, nebo až budu chtít tak ať se ozvu,nebo mezi mými přáteli říká snad se ještě uvidíme. Rád také vyhledává řeč s mladými ženami, které nezná a přede mnou se jich ptá, jak to jde v práci a ptá se prostě na takové zvláštní věci, že jsem vždy zaražená. Někdy se třeba neozve ani celý den. A já nejsem ten typ ženy, která by ho uháněla, ale mrzí mě to. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
pokud tak rád komunikuje s mladými slečnami, tak ho při tom nech, ale řekni mu že to bude jediná komunikace, kterou bude mít, protože s tebou už není o čem mluvit! Pokud je vaše známost krátká, tak máš určitě jinou představu o vašem vztahu. Je dobře, že ho neuháníš, klidně mu řekni, že pokud to neví, tak na vztah musí být dva, a to ve vašem případě není. Tak to ber tak, že si najdeš chlapa, který umí lásku opětovat a dát i najevo. Tady se toho asi nedočkáš a tak to řeš!

6.9.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist