Jsem vdaná a mám přítele…

Ahoj René, prosím o zhodnocení situace, jak to vidí chlap. Jsem vdaná, ale mám přítele, myslím, chtěla bych se rozvést, ale už jsem to jednou zkoušela a bylo neskutečné peklo, sexuálně spolu nežijeme několik let, spíš jako sourozenci, kvůli dětem a já k němu již nic necítím. S přítelem jsem zažívala neskutečně krásné 2 měsíce, každý den mi psal spoustu sms, sice jen 2x mi napsal, že mě má rád, ale vzhledem k mé situaci to asi nechtěl komplikovat. Psali jsme si i erotické sms, oba jsme pak byli skvěle nažhavení a on vždy udělal v posteli přesně to, co mi psal. Teď už je 2 měsíce pracovně v zahraničí, nevím kdy se vrátí možná za pár měsíců, možná za 2 roky, neptám se, on sám neví a pro mě je lepší žít v naději, že se třeba za půl roku vrátí. Než odjel tak mi napsal v sms, že bude asi hodně dlouho bez sexu a že se o tom nechce ani bavit. Je ode mně 10tisíc km, časový posun 8 hodin, v práci nemá wifi, takže on-line kontakt skoro nemožný, ale píšeme si maily každý den, informujeme se co nového a maily chodí, když ten druhý spí, občas se nám podaří si chvíli dopisovat on-line. Myslím si, že mě má rád (já jsem samozřejmě zamilovaná), ale nevím, jestli cítí něco víc, s nikým jiným není tak často v kontaktu jako se mnou, nejlepším kamarádům píše tak jednou týdně, i sourozencům. Myslíš, že cítí něco víc? V mailu nikdy nepadlo nic sexuálního, jednou jsem napsala, že si nechám zdát, jak se milujeme a on jen odepsal, že to byl sen pro dospělé. Proč mi psal už před odjezdem, že se nechce bavit o sexu? Je fakt, že když o tom nemluvíme, nevadí mi (tolik), že ho nemám, jak je to u chlapa? Myslí to se mnou vážně a nechce se vzrušovat, když ví, že to ještě nějakou dobu nebude reálné? nebo co se mu děje v hlavě? Nechci se ho na nic ptát, myslím na otázky typu co ke mně cítí, když jsem vdaná (zatím) a nemám právo po něm chtít odpověď, asi to pro něj není také vůbec jednoduché. Nebo se pletu? Proč by mi každý den psal, kdyby mě neměl rád? A co ten sex, ale, proč se o něm nechce bavit, na to se ho bojím zeptat, je také hodně unavený, dělá 6 dní v týdnu od rána do večera. Předem Ti děkuji za osvětlení myšlení chlapa a díky za tuto velmi užitečnou poradnu, kterou každý den pročítám.

Odpověď

Ahoj,
možná to tak cítí, že pokud byste si vyměňovali mejly se sexuální tématikou, tak by to pro něj bylo ještě těžší, než je to teď. Asi se tomu účelově vyhýbá, aby se netrápil tím, co mu teď asi nejvíce chybí... a to je tvá láska a něžné objetí s nádechem sexu. Je to hodně těžké mít někoho, koho tak moc miluješ 10.000 km daleko a ještě ani netušit, kdy se vrátí. Určitě tě má plnou hlavu a otázkami, co k tobě cítí, mu to určitě neusnadníš. To, že ti každý den píše, tak to opravdu svědčí o tom, že tě má rád... a ten sex, který ti v písmenkách chybí, si nechte na to, až budete spolu. Držím ti palce, abys s čistou hlavou vyřešila nepovedené manželství a aby se ti tvůj vysněný co nejdříve vrátil. Jsem moc rád, že si každý den pročítáš mou poradnu a že se ti zdá jako velmi užitečná.

27.2.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist