Jsem bezradná a zamilovaná…

Dobrý večer,René,chtěla bych znát Váš názor.Chlapům prostě do hlavy nevidím a nerozumím jim.Mám kolegu o 15 let mladšího,mě je 43 let,s kterým si hodně rozumím,já vdaná ,ale manželství moc nefunguje,on svobodný.Po oslavě narozenin,které máme skoro na den stejně,proto si asi tak rozumíme,jsme skončili u něj doma,vše bylo v pořádku,dokud jsem neodcházela domů.Pak řekl,ať s ničím do budoucna nepočítám,nebylo mi to moc příjemné,možná mu vadilo,že jdu domů,chtěl ještě pokračovat. Druhý den říkal,že má okno,že si nic nepamatuje.Já jsem mu pak napsala,že jsem ráda,že se to stalo,že to bylo moc hezké,chtěla jsem si s ním o tom promluvit,ale pořád tvrdí,že si nic nepamatuje a je takový popudlivý.Je to možné,že by si vůbec nic nepamatoval,nebo je to jen taktika,že na to chce zapomenout a lituje toho,ale proč by mi to neřekl na rovinu?Byl opilý,ale předtím mi říkal věci,kterým věřím,že mu na mě záleží,i jinak než na kolegyni,ale také říkal,že má rád bývalou spolužačku,s kterou je ve styku,ale nespí s ní.Stýkají se jako kamarádi.Nebo mu vadí,že jsem vdaná,nebo se mu nelíbil sex.Ale já jsem mu hned na začátku řekla,že nejsem ženská na jednu noc.Já vím,že všechno moc asi zbytečně rozebírám,ale mám ho ráda víc než jako kolegu,a on se ke mě vždy choval moc hezky.Myslím,že to mezi námi jiskří,prý mu věk nevadí,ale bude to ještě k něčemu?Jsem bezradná a zamilovaná.

Odpověď

Ahoj,
už to staré známé, že v alkoholu je pravda, se opět ukázalo a aby to mohl nějak malinko urovnat, tak se mu historka o ztrátě paměti náramně hodí. Nevím, jak už dlouho spolu sexujete, ale pokud to bylo poprvé, tak se ani nedivím, že s tebou do budoucna nepočítá. V osmadvaceti má kluk asi jinou představu o kráse ženského těla a tu, i kdybys byla sebevíce udržovaná, tak nesplňuješ! V jeho případě je to opravdu taktika a je to slaboch, co se ti bojí říct do očí, jak tě vidí a proč dá raději přednost nějaké o dvacet let mladší. Určitě ti muselo být jasné, že v tomto věku bude tvého zajíčka zajímat jen sex a ne žádné společné plánování. A upřímně, pokud by se mu ten sex líbil, tak by to ještě nějakou dobu vydržel, ale stejně by to nevedlo k ničemu, o čem tajně sníš. Zamysli se a třeba to i otoč, a představ si, jak jsi zamilovaná do někoho, komu je 58 let. Divná představa?

26.7.2019 6:00
Více o tématu: manželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist