Je mým…

Přeji pěkný den, Sáro předně chci říct, abyste mě prosím nesoudila podle věku (někteří lidé to dělají), jsem vnitřně totiž o mnoho starší než je mé fyzické tělo. Mám trápení s jedním mužem. Jeho vstup do mého života mi zatím způsobil jen zmatek v mysli a spíše trápení, než cokoliv jiného. Narodil se 1.12.1988, mé datum narození je 19.10.2001. Ano, vím, je tam obrovský věkový rozdíl, už proto je to celé nesmysl. Snažím se si stále říkat jaká je to hloupost, ale už několik měsíců to nemůžu dostat z hlavy. Není to tak úplně nějaké „šílené pobláznění“, není to ani moc fyzické (jako všechny mé vztahy předtím), spíše jakoby duševní, neumím to popsat… Chci se zeptat na něco, asi absurdního – není možné, že je mým dvojplamenem? Nebudu tady vypisovat všechno co všechno se mi událo do doby co jsem si ho prvně všimla – vím jediné – že spojení dvojplamenů je velmi těžké a kdybychom jimi byli, nevím, co bych dělala, jelikož už teď jsem utrápená až dost. Nemoct někoho dostat z hlavy je totiž opravdu vyčerpávající. Že nějaké dvojplameny existují jsem zjistila až po jeho příchodu (nikdy jsem se moc o nějaké spřízněné duše a podobné partnerské věci nezajímala), jelikož jsem při pohledu na něj měla tak silný pocit jakoby „v duši“(srdce, hruď – později krk), že mě to donutilo napsat do vyhledávače „spřízněné duše“ – no, a už to jelo. Nemusíme být nutně dvojplameny, třeba jsme něco jiného, ale pravděpodobně nejsme nic a má spletená hlava si vykonstruovala nějakou hlupost (ani nevíte, jak strašně si snažím opakovat, že o nic nejde a že si myslím hlouposti). Vážně nevím, co mám dělat. Docela mě to ničí a nedaří se mi na něj zapomenout. Navíc ten velký věkový rozdíl… No nic, nebudu se tu vypisovat, omlouvám se za délku dopisu a moc vás prosím o upřímnou odpověď. Každá rada dobrá. Děkuji, K.

Odpověď

Ahoj. Tady se nikdo nesoudí, nemusíš se bát. Tento vztah zatím není dvojplamenný, buď ráda, není oč stát. Tohle spíš vypadá na dorovnávání karmy a nedořešených vztahovek ve tvém životě. On ti jen otevřel tvá stará zranění a bloky, což je skvělá příležitost na odstranění a ukončení všeho, co ti již dávno neslouží.

16.1.2017 4:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist