Je možné udržet tuto komunikaci v přátelském duchu?

Dobré ráno, chtěla bych se Tě zeptat na tvůj názor. Je mi 24 let, s partou přátel mezi nimiž jsou lidé 20 – 55 let pořádáme různé akce. Před dvěma týdny jsem si začala přes mobil psát s jedním mužem z této party. Je ženatý, 43let a má dospívající děti, s jeho ženou se znám, společně sportujeme. Z počátku mi psal, že se nudí v práci jestli bych s ním nepokecala, postupně jsme si psali s časovými odstupy během celého dne. Komunikace při různých akcích i po telefonu je taková že se pošťuchujeme, bavíme se celkem o všem (problém je že celá parta se baví často dvojsmyslně). Pokud se dostalo na dvojsmysly v naší mobilové komunikaci a já se nějakým způsobem ozvala, obrátil, že to tak rozhodně nebylo a já jsem ta, která má v hlavě sex. podtext. Dopisování s ním mi nevadilo, pokud bylo na přátelské vlně. Snažím se respektovat jeho rodinu, sama od sebe jsem mu napsala cca jednou, jinak ho nekontaktuji, pokud se neozve sám. V posledních dnech jsme si nepsali, ale vzhledem k jiným okolnostem jsem byla nucená ho kontaktovat. Odpovědí mi bylo, že čekal, zda se ozvu sama. Nevím jak si on představuje že by se tato komunikace dále vyvíjela. Chtěla bych se Tě prosím zeptat na Tvůj názor. Jak to vidíš jako chlap, je možné udržet tuto komunikaci v přátelském duchu, mám v ní vůbec pokračovat a co si od ní nejspíš slibuje on?

Odpověď

Ahoj,
myslím si, že on by to hodně rád posunul někam, kam ty bys to asi nechtěla. Chlap v tomto věku hledá nějaké rozptýlení, a pokud je jen malinká naděje na flirt s mladou kočičkou, tak to okamžitě využije. Záleží na tobě, kam mu až dovolíš jít. Pokud to ukočíruješ, tak je docela možné, že spolu budete komunikovat pouze v přátelském duchu. Ale pokud jen malinko nabídneš víc, tak toho určitě bude chtít využít. Určitě jde jen za jedním cílem, a pokud ho nedosáhne, tak tu vaší vzájemnou komunikaci časem ukončí sám.

14.8.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist