Jak to mám chápat ?Zamilovala jsem se do kam

Zamilovala jsem se do kamaráda z vysoké školy, se kterým si hodně rozumíme. Na základě toho, že dělal fakt upřené pohledy a občas proběhl nějaký letmý dotyk. Řekla jsem mu to, byl překvapený a řekl, že my dva bychom se k sobě nehodili v ničem a že stále nezapomněl na bývalku, že je na jiný typ holek a že o mě nechce přijít jako o kamarádku. Tak jsem si řekla ok nebudu to řešit, nechám to být. Napíše mi každý den, všude, kde jsme mě vychvaluje do nebe a neustále se mě na všechno o mě vyptává a i na chlapy a zda někoho mám, či s někým něco proběhlo. když otázku ignoruju tak si trochu vynucuje odpověď. Pořád mluví o nějakých plánech se mnou, těžko říct, zda to nejsou jen takové řeči do větru. Byli jsme spolu na párty a platil za mě a řekl mi, že mu nevadí za mě platit a nevím jak jsme na to přišli ale řekl, že jsem hezká. Jak to mám teda chápat? Díky za odpověď.

Odpověď

Ahoj,
musíš to chápat tak, že jste opravdu pouze kamarádi. Jasně ti řekl, že nejsi jeho typ. Vůbec na tom není nic špatného, jak o tobě mluví, chválí tě, vyptává se na tebe, protože i takové někdy bývá pravé kamarádství. Pokud mluví o nějakých plánech, tak tomu dej čas, ale určitě se mu nevnucuj.

11.4.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist