Horoskopy podle tarotu: Přichází finance, úspěch i láska

Energie, které nastartují nový týden, budou velmi intenzivně ovlivňovat životy mnohých z nás. Pozor si dej na ukvapená rozhodnutí, ať již v osobním či pracovním životě. Později bys mohla velmi litovat, vydrž a nechej si čas na rozmyšlenou. A jak na tom bude tento týden tvé znamení? Přečti si naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Z nevysvětlitelného důvodu se budeš neustále s někým srovnávat, myšlenky nebudou nic moc. Zaměř se na to hezké a negativního si nevšímej, zbytečným přemýšlením jen ztrácíš energii a čas. Nemusíš být stejná jako ostatní, každý je originál a ty jsi dokonalá již teď.

Býk (21.4. – 21.5.)

Problém, který jsi v několika dnech nedořešila, ti pořádně zamotá hlavu, drž si nadhled a ještě jednou zvaž všechna pro a proti. Udělej si pomyslnou inventuru v hlavě a zaměř se na jasný cíl. Pokud přemýšlíš nad jakoukoliv změnou v osobním či pracovním životě, buď obezřetná a nerozhoduj se na základě negativních emocí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Problém, který jsi nedávno řešila, bude vyžadovat jasné rozhodnutí. Až se ti podaří odpoutat od všeho nefunkčního, získáš zpět ztracenou rovnováhu. Nezabývej se myšlenkou, proč jsi to neudělala již dávno a vychutnávej znovu nabytý pocit svobody i harmonie.

Rak (22.6. – 22.7.)

Dávný přítel ti zcela nečekaně vstoupí do života a nebude k tobě upřímný. Pokud jsi zadaná, dej si pozor, nemyslí to s tebou upřímně a také on není volný, jak tvrdí. Chvilkové vzplanutí a touha po něčem novém by ti ze života udělaly jedno velké peklo a nakonec bys zůstala sama.

Lev (23.7. – 22.8.)

Změna, na kterou jsi tak dlouho čekala, je konečně tady, všechno, co jsi pro ni udělala, je správné a teď se můžeš začít radovat z úspěchu. Začnou se ti plnit i ty nejtajnější sny a přání, zcela zásadně se změní tvůj život a tvé nadšení a radost nebudou brát konce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Trápily tě finance? Již nemusí, hojnost k tobě právě přichází, pokud jsi snad na chvíli ztrácela naději, že se z problémů již nedostaneš, začni se radovat. Dařit se ti bude nejen ve hmotných záležitostech, ale také při jednáních s muži. Pokud jsi snad nezadaná, můžeš potkat skvělého chlapa do života a věř, že o legraci nouze nebude.

 

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě na chvíli probudí nostalgii, smutek a víru, že se to již nezmění. Nenechej se ovládnout zrádnou myslí a využij tento čas k nalezení své vnitřní pravdy. Samota ti pomůže udělat tlustou čáru za minulostí a ty si nakonec uvědomíš, jak krásný a dokonalý je tvůj život.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jakmile zjistíš, že situace, která tě trápila, je u konce, probudíš v sobě dostatek síly, aby tvůj život opět dostal správný směr. Bez problémů si naplánuješ další kroky a okamžitě se pustíš do realizace svých snů. Můžeš si být jistá, že budeš úspěšná, jdeš správným směrem!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pocit, že se ti nedaří, bude tak intenzivní, že se rozhodneš změnit svůj život hezky od podlahy. Dobře děláš, díky tomu uvolníš místo pro novou energii a konečně se začneš intenzivně zaobírat svými sny a myšlenkou, jak je zrealizovat. Zkus hodně chodit do přírody nebo začni cvičit jógu, inspirace, jak vše zrealizovat, k tobě přijde velmi rychle.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Všechno, co sis vysnila, najednou splaskne jako bublina, což vůbec není špatně, naopak ty totiž zjistíš, že tvé cíle byly příliš složité a nejasné na to, aby se daly zrealizovat. Díky tomu dostaneš nový nápad a všechno již půjde podle tvých představ. To, co se zdálo nemožné, dostane jasný směr i cíl, těš se na úspěch ve vztazích i práci.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Dávná situace v tobě probudí velký pocit viny. Netrap se, to, co se stalo, již zpět vrátit nejde, když všechno přijmeš a propustíš, uděláš pro svůj další život mnoho dobrého. Vztahy, které již dlouho nefungovaly, skončí a na tebe čeká zcela nový a lepší život. Víc jsi udělat nemohla, nadechni se a vychutnej nový pocit svobody.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Všechno máš jen ve svých rukou, využij tyto příznivé dny k získání toho, oč tak dlouho usiluješ. Můžeš se těšit na příjemné dny plné lásky, úspěchu a radosti. To, co si umaneš, velmi rychle také zrealizuješ. Pokud čekáš na zprávy ohledně své práce, budeš nadšená, vše ti vychází tak, jak sis naplánovala.

Foto zdroj: Shutterstock.com

23.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist