Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 9. do 15. září 2019

Nebojuj a vyjednávej!

Berani, nebojujte, Býci, jděte za svými sny, Blíženci, štěstí máte na dosah. Co přináší nový týden ostatním, ti prozradíme právě teď.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to zejména v první polovině týdne bude vypadat jako na bojišti. Nebude možné se domluvit s kolegy ani šéfem, pocit, že jsi z jiné planety, v tobě probudí beznaděj a touhu odejít. Ve středu se však vše opět srovná a ty pochopíš, že každý má nějaký problém, zejména pokud se vrátil z dovolené a zvyká si na pracovní stres.

Býk (21.4. – 21.5.)

Tvé sny a vize se pomalu ale jistě začínají naplňovat, máš před sebou skvělou cestu, ať se pustíš do jakkoliv náročné práce nebo projektu, budeš úspěšná. Neboj se vyzkoušet také nové aktivity, nemusíš u nich zůstávat, stačí, když získáš zkušenost, která tě posune dál.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jdi za svým štěstím a neotáčej se již zpět! Dařit se ti bude nejen v práci, osobním životě, ale také na studiích, kde zvládneš velmi náročnou zkoušku. Máš skvělé vztahy s kolegy, přáteli a tvůj osobní život je jedním slovem pohádkový.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jestli se chystáš na jisté obchodní transakce, buď na pozoru a rozhodně neriskuj! Výsledek by byl velkým zklamáním nejen pro tebe, ale také pro všechny zúčastněné. Naštěstí dokážeš skvěle rozpoznat nebezpečí a hned utvoříš záchranná opatření.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hledáš nové pracovní místo a máš pocit, že se na tebe štěstí neusmívá? Tak teď je všechno jinak! Objevíš skvělou práci, zaperlíš na pohovoru, a nakonec si budeš vybírat z několika nabídek, chybu nemůžeš udělat, protože jedna nabídka bude nadčasová a výše platu i pracovních podmínek tě ohromí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Radost v práci, láska v rodině i ve vztazích, tak by se daly shrnout energie na tyto dny. Domov je pro tebe oázou klidu a bezpečí, což se samozřejmě odráží také v zaměstnání, velmi dobře víš, že když jsi spokojená sama se sebou, dokážeš nemožné.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Zasloužený úspěch můžeš očekávat zejména v pracovní oblasti, což znamená, že se štěstí usměje také na nezaměstnané. Nápady, které chrlíš, získáš na svou stranu i ty, kteří ti zpočátku moc nedůvěřovali. Neboj se pustit do odvážných plánů a začni vše realizovat, budeš úspěšná.

Štír (24.10. – 22.11.)

Zhluboka dýchej a nenechej se ovládat emocemi, z nějakého důvodu budeš podrážděná a výbušná. Napětí kolem tebe se dá krájet, snaž se být ze všech sil optimistka, neber si půjčky ani se nesnaž nic zásadního řešit, za pár dní bude zase lépe.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Můžeš si oddychnout, tvé trápení i problémy konečně odchází. Máš před sebou skvělé vyhlídky, ať již pracovní, studijní nebo vztahové. Pokud toužíš po miminku a stále se nedaří, tak teď přichází chvíle, kdy se může podařit a ty otěhotníš.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Důležité změny v pracovním procesu jsou již na cestě k tobě. Tvé úsilí i trpělivost se ti rozhodně vyplatily, všechno, o co usiluješ a v minulosti se ti nedařilo zrealizovat, dokážeš právě teď. Čeká na tebe tolik zasloužený úspěch a obdiv od ostatních.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přichází období hojnosti, pokud tě trápí dluhy nebo snad řešíš dědictví, tak věř, že získáš vše a k tomu ještě dobrý pocit, že ses chovala po celou dobu čestně. Štěstí je na tvé straně, úspěch sklidíš v práci, osobním životě a dařit se ti bude také v oblasti lásky.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Nalaď se na vnitřní klid a harmonii, v práci to nepůjde podle tvých představ, naopak budeš mít pocit, že se všechno a všichni spikli proti tobě. Připrav se, že budeš muset zabojovat a být silná, jedině tak můžeš pracovní nepříjemnosti odrazit. Buď v klidu a nezalekni se těch, kteří půjdou proti tobě.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.9.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist