Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 8. do 14. dubna 2019

Realizuj, zařizuj, poznávej a randi. Čekají na tebe skvělé dny!

Berani plánují svatbu. Býci naleznou práci a Blíženci pocítí velké štěstí. Nenašla jsi své znamení? Tak mrkni na naše týdenní horoskopy podle tarotových karet, prozradí ti, co na tebe čeká.

Beran (21.3. – 20.4.)

Ve vztazích i lásce se blýská na lepší časy, po napětí a hádkách konečně přichází usmíření. Jestli jsi ještě nenašla svoji druhou polovinu, tak máš velkou šanci se zamilovat a pak už všechno půjde velmi rychle. Jak se říká do roka a do dne se můžeš těšit na společné bydlení, svatbu a miminko.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nastal čas změn. Nejen v pracovní oblasti se ti začíná dařit, ale také v lásce a osobním životě. Také na nezaměstnané se usměje štěstí, konečně naleznou práci, která je finančně zabezpečí a zajistí velmi zajímavé pracovní cesty.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Domov je pro tebe oáza klidu a míru, přesto tě napadne, změnit bydliště, což se týká především nezadaných. Touha po lepším bydlení v tobě vyvolá mnoho radostných pocitů, které ti potvrdí, že se rozhoduješ správně. O nápady nebudeš mít nouzi a velmi rychle svoji představu začneš realizovat.

Rak (22.6. – 22.7.)

Práce je pro tebe hra a všechno šlape podle tebe, teď se nemusíš bát zariskovat a být ve svých plánech odvážnější. Štěstí je ti nakloněno nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce. S klidným svědomím můžeš začít slavit!

Lev (23.7. – 22.8.)

Problémy v práci i osobním životě odchází pryč, s příchodem jarních dnů odchází všechno, co tě svazovalo a trápilo. Pocit, že ses znovu narodila, je naprosto přesný a díky tomu máš opět chuť do života a sílu změnit svůj život, to, že budeš úspěšná, je jisté.

Panna (23.8. – 22.9.)

V práci to nepůjde tak, jak bys chtěla. Je velmi důležité uvědomit si, co vlastně přesně chceš a co skutečně potřebuješ, nakonec totiž zjistíš, že tvé obavy a přílišná snaha každému se zavděčit je zbytečná. Zatím neočekávej žádné zásadní změny, stačí, když budeš spokojená s tím, co máš, ostatní se o sebe postará samo.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Skvělé komunikační schopnosti tě posunou na vyšší úroveň. Nejen, že uspěješ při důležitých zkouškách, tvá tvůrčí energie je natolik silná, že v krátké době získáš vše, oč usiluješ. Stačí, když využiješ své dary, budeš hodně komunikovat, naslouchat a tvořit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Od nápadů plynule přejdeš ke skutkům, to, že se ti bude dařit, je jisté. Bez ohledu na to, čím jsi v minulosti procházela, se můžeš začít těšit na parádní dny v práci, lásce i osobním životě. Realizuj, zařizuj, jednej, poznávej a randi, čekají na tebe skvělé dny!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Začni se těšit na velmi důležité změny ve tvém životě. Zejména pracovní oblast projde zásadní transformací. Zamysli se, jestli zbytečně nelpíš na něčem, co ti již dávno nepřináší radost a dobré pocity. Když vše nefunkční ukončíš, velmi rychle k tobě přijde mnohem víc, než jsi očekávala.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nečekané změny zcela naruší tvé plány a nabourají stereotyp, který ti vyhovoval. Nakonec usoudíš, že všechno bylo k něčemu dobré, když překonáš počáteční únavu i překvapení z toho, co se stalo, vysvitne ve tvém životě opět slunce a ty se budeš cítit skvěle.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

S vytrvalostí sobě vlastní a odvahou, dokážeš zvládnout náročnější pracovní dny. V zaměstnání to bude totiž vypadat jako na bojišti, rivalita, pomluvy a nepřejícnost se ti natolik zprotiví, až začneš přemýšlet nad změnou práce. Dobře děláš, jakmile se vzpamatuješ, nové místo přijde velmi rychle nebo ti může nabídnout nadřízený pracovní pozici, která se neodmítá.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou skvělé dny, dařit se ti bude nejen v práci, lásce, ale také v osobním životě. Může se stát, že dostaneš novou pracovní nabídku nebo budeš povýšená, to, že si polepšíš ve všech směrech, je jisté. Sdílej svoji radost s ostatními, máš právo být na sebe pyšná.

Foto: shutterstock.com

8.4.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist