Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 7. do 13. ledna 2019

Náhlé změny v tobě probudí touhu po novém

Rybky začínají nový život, Štíři si dají pozor na peníze a Ráčci budou slavit. Jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci nastane náhlá a rychlá změna, můžeš očekávat výpověď nebo ukončení tvého podnikání. Nezoufej, víš, jak se to říká, všechno zlé je pro něco dobré, což u tebe platí dvojnásobně. Jakmile se vzpamatuješ ze šoku, začnou přicházet mnohem lepší nabídky a ty si uvědomíš, jak dobré vše bylo, sama by ses totiž ke změně neodhodlala.

Býk (21.4. – 21.5.)

S úsměvem vykročíš do nového týdne, a tak to bude den po dni. Překážky, které by se vyskytly, odstraníš s nadhledem a lehkostí. Dařit se ti bude v práci, ve škole, lásce i doma. Cokoliv začneš realizovat, bude mít zajištěný dlouhodobý úspěch i tvé nadšení.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

S novým rokem přichází také mnoho dobrých nápadů, setkávání s lidmi, kteří s tebou budou spolupracovat, o dobré nabídky mít nouzi rozhodně nebudeš. Skvělá zpráva ohledně financí je již na cestě k tobě, užívej si své dny v radosti a lásce, zasloužíš si to.

Rak (22.6. – 22.7.)

Ještě stále pociťuješ nesmírný vděk a radost z předchozích dnů, zatímco ostatní ospale mžourají do světla, ty jsi ve skvělé kondici a nic pro tebe není problém. Ať v práci nebo osobním životě, všechno běží podle tvého plánu a představ. Sdílej svoji radost také s ostatními a uspořádej oslavu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Práce ti přináší radost i potěšení, skvělý kolektiv vše ještě umocňuje a ty si uvědomíš, že tvá práce je zároveň tvým koníčkem. Máš před sebou týden nových příležitostí, o dobré nápady mít nouzi rozhodně nebudeš.

Panna (23.8. – 22.9.)

V novém týdnu můžeš potkat dávno zapomenutou lásku, náhodné setkání v tobě probudí mnoho krásných vzpomínek. Důležité je nesedět doma v koutku a vyrazit ven mezi lidi, ten, koho potkáš, obohatí tvůj život na dlouhou dobu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

S klidem a rozvahou můžeš začít řešit i ty nejzapeklitější situace, práce ti půjde od ruky, ať již v soukromí nebo v zaměstnání. Obzvlášť dobře bude probíhat komunikace se staršími muži, kteří ti nejen dají dobrou radu, ale vysvětlí po „chlapsku“ to, čemu jsi nerozuměla.

Štír (24.10. – 22.11.)

Mírné rozčarování a zklamání ve vztazích ti trošku zamotá hlavu. Nemusí se jednat pouze o životního partnera, ale také o vztahy na pracovišti. Dávej si pozor na neúspěch, výsledky totiž neodpovídají kvalitě, kterou bys měla odvádět. Pozor na půjčování peněz, které bys již nedostala zpět.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nebudeš zcela ve své kůži, máš před sebou poměrně náročné dny, které jsou způsobené myšlenkami, kdy přemýšlíš a posuzuješ, co jsi udělala špatně. Zkus se zaměřit na to dobré a přestaň se zbytečně obviňovat, minulost je pryč, není třeba se zbytečně trápit.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Očekávej příznivé dny nejen v zaměstnání, ale také osobním životě. Můžeš se těšit na ocenění i dárek za tvou nezištnou pomoc. Buď také velkorysá a obdaruj ty, které máš ráda, nemusíš utrácet, stačí úsměv, vlídné slovo a pochopení. Úspěšná budeš také na úřadech.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, vztahy nejsou dobré a hádky visí ve vzduchu. Nezapomínej, tebe se to však netýká, nedovol ostatním, aby tě zatáhli do jejich intrik a nenávisti. Buď nad věcí a netrap se, lidé už jsou prostě takoví.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou nové začátky, a to nejen v práci, ale také v osobním životě. Ať se již v minulosti přihodilo cokoliv, je na čase začít znovu, zapomeň na to, co se stalo a vykroč nově. Zejména ve vztazích můžeš dokázat, že ti na partnerovi záleží a ukázat všem, jakou změnou jsi prošla.

Foto: Shutterstock.com

7.1.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist