Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 5. do 11. srpna 2019

Vyřizuj, zařizuj, cestuj a seznamuj se

Berani se zamilují, Býci zvládnou potíže a Blíženci změní život. Jak je na tom tvé znamení, ti právě nyní prozradí naše nové týdenní horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Dařit se ti bude nejen v oblasti lásky, ale také v práci nebo na dovolené. S čistým štítem můžeš vyrazit za dobrodružstvím bez ohledu na to, jestli už máš po dovolené nebo se teprve netrpělivě těšíš. Užívej dny plné radosti a lásky, jsou tady nejen pro tebe, ale také pro tvé blízké.

Býk (21.4. – 21.5.)

Očekávej drobné překážky a potíže, nic zásadního, přesto tě jisté chování může vyvést z rovnováhy, což se týká především povolání. Jestli právě nyní vyrážíš na dovolenou, nic z toho se tě netýká, zapomeň na práci, běžné denní starosti a načerpej novou energii.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nečekané vlivy zasáhnou do tvého života, to, co sis myslela, že se již neobjeví, najednou přichází zpět, což se týká osobního i profesního života. Díky této vzpomínce a zkušenosti si uvědomíš, jak skvělé lidi máš kolem sebe. Jestli se rozhoduješ nad změnou práce, ještě vydrž a nechej vše „sednout“, nabídka nebo nová spolupráce se objeví jako blesk z čistého nebe.

Rak (22.6. – 22.7.)

Chystáš se na cesty? Připrav se na skvělé období ať již na cestách, dovolené nebo v práci. Štěstí ti přeje a stojí věrně u tebe. Využij tyto skvělé energie a pusť se do všeho, co ti v minulosti nešlo. Navážeš nová přátelství a na obzoru se rýsuje také láska.

Lev (23.7. – 22.8.)

Rodina je pro tebe na prvním místě, láska se kolem tebe točí ve všech směrech. Vyřizuj, zařizuj, cestuj a seznamuj se! Štěstí přeje připraveným, což ty rozhodně jsi. Jestli jsi sama nebo snad řešíš partnerskou krizi, spolehni se na to, že tě láska zasáhne i zde a vyléčí tvé bolavé nebo osamělé srdce.

Panna (23.8. – 22.9.)

Hojnost, zisk, štěstí a ještě mnohem víc nádherných energií stojí právě při tobě. Přichází období bohaté a plodné úrody. Co jsi dobrého zasela, nyní mnohonásobně sklízíš zpět. Užívej skvělé chvíle a sdílej svou radost s těmi, které miluješ.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Jestli jsi na dovolené, užívej zasloužený odpočinek a klid, který si opravdu zasloužíš, navíc ho budeš potřebovat při návratu do zaměstnání. V pracovní oblasti očekávej mnoho různých příležitostí, zakázek a také skvělé finanční ohodnocení, dařit se ti bude nejen tady, ale také v osobním životě.

Štír (24.10. – 22.11.)

Možná máš pocit, že lidé kolem tebe nejsou upřímní, zkus se na chvíli zastavit a přemýšlej, co ti mají ukázat. Jaká oblast ve tvém životě potřebuje vyléčit a zharmonizovat? Když nepodlehneš emocím a rozhodneš se s klidným nitrem ostatním postavit, získáš nejen respekt, ale také nové možnosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pokud právě nyní přemýšlíš nad pracovní změnou, vydrž! Ať je tvá situace jakkoliv náročná, zlepšení přijde, až si uvědomíš mnoho různých souvislostí, které zasahují do tvého života. Vydrž a snaž se zklidnit nitro, až teprve tehdy přijde zlepšení a řešení. Dávej pozor na dluhy a rozhodně si neber půjčku, vše se vyřeší, jen tomu dej čas.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ať se děje ve tvém okolí cokoliv, tebe nic nemůže rozházet a odradit od radostných okamžiků. Nadechni se a užívej života, štěstí je na tvé straně a cokoliv uděláš v tobě i ostatních vyvolá mnoho krásných pocitů. Setkávej se s těmi, které máš ráda, cestuj, poznávej nové a sdílej svoji radost s ostatními.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V práci to sviští přesně podle tvých plánů a nápadů. Pokud chceš udělat důležitá životní rozhodnutí, ať již v pracovní oblasti či osobním životě, tak teď přišla ta správná chvíle! Před sebou máš nové začátky, šťastné cesty a skvělé finanční podmínky, co víc si přát.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V práci to vypadá jako na bojišti, vše vzniklo díky tvé nespokojenosti a touze získat to, co ti nepatří. Zhluboka dýchej a pusť se všeho, co ti bere sílu a zatěžuje tvé srdce. Nezapomínej, vždy k nám přichází jen to, co si v danou chvíli zasloužíme, když zůstaneš v klidu, vše se může změnit.

foto: shutterstock.com

5.8.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist