Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019

Poslední den v roce přináší úlevu i lásku

Váhy potkají dávnou lásku, Lvice pozvou platonickou lásku na rande, Račice přijdou k rozumu a ukončí milenecký vztah. Jsi zvědavá, jaký bude konec i začátek roku pro tebe a nenašla jsi své znamení? Není nic snazšího než mrknout na naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Konec roku v tobě probudí silnou touhu změnit svůj život. Počkáš na vhodnou příležitost a začneš jednat. Na chvíli budeš připomínat výbuch sopky, spálíš za sebou mosty, nadechneš se a půjdeš dál. Ukončíš nefunkční vztahy, přátelství nebo se rozhodneš změnit práci.

Býk (21.4. – 21.5.)

Vydáváš se cestou sebepoznání, změny, které jsi začala v roce minulém, se rozhodneš dokončit. Nejednej zbrkle a vždy si nechej pár dní na rozmyšlenou, když nepodlehneš emocím, vše se vyřeší téměř samo nebo potkáš někoho, kdo ti poradí a usnadní tvé rozhodnutí.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Zaměstnání již bereš jako uzavřenou kapitolu, s koncem roku přichází procitnutí a ty se rozhodneš hledat práci novou. Nový týden ti přináší šanci skoncovat se všemi záležitostmi, které tě trápily v minulosti, to, že budeš úspěšná, je jisté. Neboj se toho a jdi za svým cílem.

Rak (22.6. – 22.7.)

Co ti přináší konec roku? Rozhodování! Budeš nucena se rozhodnout, a to jednou provždy. Pochopíš, že žít v manželském trojúhelníku nelze na dlouho a uděláš radikální řez. Nezadaná, která ztratila již naději na lásku, potká dokonce dva vhodné muže a věř, že rozhodnout se pro jednoho z nich ti pořádně zamotá hlavu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Máš problém s muži nebo se ti snad nepodařil urovnat spor se starším mužem z rodiny a nevíš jak na to? Máme pro tebe skvělou zprávu! Stačí se rozhodnout a udělat první vstřícný krůček, konec roku vybízí k usmiřování a harmonizování vztahů. To, že budeš úspěšná, je jisté. Máš platonickou lásku? Zapomeň na tajnosti a pozvi ho na čaj nebo kávu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Začínáš být mírně neklidná z toho, jak jsi přes svátky hřešila a nadbytek dobrot se již projevil na váze? Žádný strach, a hlavně žádná novoroční předsevzetí, zbytečně by v tobě vyvolávala pocity viny. Užij si Silvestr a pak se pomalu začni víc hýbat a starat o životosprávu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Láska a zase láska, ať ses doposud cítila jakkoliv osaměle, tak teď je všechno jinak. Nečekané setkání s dávnou láskou odstartuje přímo raketový start k vážnému vztahu. Oba si uvědomíte, jak moc jste si chyběli a rozhodnete se pro společný život. Zadaná nepřijde také zkrátka, užije si chvíle vášně se svým partnerem.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pochopíš, že takhle to dál nejde a naučíš se konečně odmítat návrhy, se kterými vnitřně nesouzníš. Z hodné a poslušné holčičky se stává silná a vědomá žena, což ocení zejména partner, který se velmi rychle vzpamatuje z překvapení a společně si začnete užívat lásku i vášeň.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Obohatí tě velká láska bez ohledu na to, jestli jsi zadaná nebo sama. Tvé sny se promění ve skutečnost a ty máš před sebou velmi šťastné dny. Užívej si a sdílej svoji radost také s ostatními. Nač se ještě můžeš těšit? Na nové životní začátky a finanční zlepšení.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Přijíždí k tobě rytíř na bílém koni, pozor si dají jen ty, které jsou zadané, tady by mohl vzniknout problém s nečekaným zamilováním a pálením mostů, což by se později ukázalo jako velmi špatné rozhodnutí. Nezadaná, ty užívej, co to jde, láska je to již trvalá, nezapomeň si víc důvěřovat, není důvod mít pochybnosti, jsi totiž dokonalá.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Chystáš se na silvestrovskou oslavu a ráda bys tam potkala lásku? Dávej pozor, tady ještě toho pravého nepotkáš, kolem tebe se budou točit jen sexuchtiví muži, kteří po společném životě rozhodně netouží. Buď obezřetná a pozor, ať nesedneš na lep nějakému mluvkovi. Zadaná, oslavuj a bav se, máš před sebou skvělé dny.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pro tebe platí známé přísloví: Jednou jsi dole a jednou nahoře, tvé kolo osudu se právě otáčí ve tvůj prospěch a období smutku i bolesti konečně pomalu odchází pryč. Udržuj si dobrou náladu a užívej dny po svém, to, že se ti budou líbit, je jisté.

Foto: Shutterstock.com

31.12.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist