Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 30. prosince 2019 do 5. ledna 2020

Oslavuj, raduj se a miluj

Vykroč do nového roku s radostí a láskou. Berani jsou zábavní, Býci začnou slavit a Blíženci jdou vstříc novým začátkům. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Užívej poslední dny v roce podle sebe a nenechej se ovlivnit okolím. Pokud se ti nechce slavit, klidně zůstaň v teple domova a rozjímej nad uplynulým rokem. Jestli vyrážíš za zábavou, popusť uzdu fantazie a neboj se šokovat ostatní barevností oblečení. Konec roku je tady proto, abychom dělali bláznivé věci.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zapomeň na minulost a na všechna trápení, která jsi měla, máš příležitost jednou provždy skoncovat s minulostí. Oslavuj konec roku a vykroč do toho nového v radosti a lásce bez ohledu na to, jak náročné to pro tebe bylo.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází k tobě nové začátky. Bez obav můžeš přijmout nabídku od jistého muže, který to s tebou kupodivu myslí upřímně. Zapomeň na staré křivdy a neboj se milovat celým svým srdcem i duší. Oslavuj, raduj se a miluj.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Situace, která tě trápila, se nečekaně vysvětlí a pak již můžeš zaslouženě odpočívat a náležitě oslavit konec roku. Budeš mít kolem sebe skvělé přátelé i lidi, kteří si tě váží, tak si svůj konec i nový začátek náležitě vychutnej.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Očekávej dny naplněné radostí, láskou a veselím, tak by to mělo na konec roku opravdu vypadat. O zábavu máš postaráno nejen ve vztahu, ale také pokud jsi sama. Nebraň se pozvání do společnosti a konec roku si náležitě užij, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou nadčasové dny, nejenže překypuješ energií, nadšením a radostí, ještě zvládáš dělat pořádek ve své citové oblasti. Tvá spokojenost nebere konce, užívej si své dny, které máš ve své režii jen ty sama.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Soustřeď se jen sama na sebe a oslavy konce i začátku roku. Máš před sebou skvělé dny plné nových možností a jemného kouzla lásky i radosti. Čekají na tebe nové začátky, a to nejen ve vztazích, ale také v práci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno se dává do pohybu a tvůj život nabírá zcela nový směr. Jestli cestuješ na dovolenou nebo jen za zábavou, tak se spolehni na to, že vše proběhne v naprostém klidu, pohodě a ty si náležitě vychutnáš každičký okamžik a chvíle s těmi, které miluješ.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jsi sama? Zbystři! Čeká na tebe nový milostný zážitek, díky kterému si uvědomíš, jak moc tvé srdce toužilo po lásce. Dokonce si můžeš vybírat mezi dvěma muži, naslouchej srdci, které ti napoví. Radostné dny plné veselí a lásky mohou očekávat také zadané.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začni slavit bez ohledu na to, co se v minulých dnech stalo. Přijmi fakt, že staré je u konce a nové přichází. Nalaď se na své srdce a oslavuj, raduj se s těmi, které máš ráda a spolehni se na to, že začíná nekončící zábava.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Bláznivé dny jsou tady jen pro tebe, užij si je podle sebe. To, že se ti budou líbit, je jisté. Konec roku i začátek prožiješ v naprosto šíleném zmatku, chaosu a zábavě. Nejkrásnější na tom je, že se ti nové zážitky líbí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Z počátku nebudeš mít na oslavy ani pomyšlení, což vůbec nevadí. Jakmile se rozhodneš pro společnou zábavu s přáteli, partnerem nebo rodinou, pookřeješ a zrealizuješ naprosto úžasný program. Tak s chutí do toho!

foto-zdroj: shutterstock.com

30.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist