Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 3. do 9. února 2020

Rozjímej, sni a osvoboď se od minulosti

Magická síla úplňku ti dodá sílu uskutečnit tvé touhy. Berani obdrží dobrou zprávu, Býci jsou nabití energií a silou, Blíženci mají skvělou formu. Jak jsi na tom ty, prozradí právě nyní nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě. Energie ti v novém týdnu rozhodně nechybí. Plánuj, rozjímej a měň svůj život, dokážeš nemožné. Dej do svého záměru radost a vášeň, pak se můžeš spolehnout na skvělý výsledek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neboj se vytáhnout své skryté zbraně, jako je úsměv, radost a empatie. Jsi ve výborné formě a díky skvělé náladě dokážeš nemožné. Na tvou stranu se přikloní všichni, kteří touží po harmonii a klidu, který vyzařuješ.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Trápení, které ti v minulosti způsobilo nemalé starosti, pomalu ale jistě odchází pryč. Stačí, když nepodlehneš skrytým strachům a postavíš se pravdě přímo. Jen tak dokážeš nemožné a to, že se ti změna, která je na spadnutí, zalíbí, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zaposlouchej se na chvíli do svých slov, jaká používáš nejčastěji? Není to náhodou věta: měla bych, chtěla bych, ALE? Když přestaneš být nerozhodná, začneš jednat, zjistíš, že se vše poskládá do správné mozaiky samo. Nevymlouvej se a začni konat, budeš úspěšná ve všech oblastech.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Snaž se nespěchat a nejednat zbrkle. Trpělivost je pro tebe klíčovým slovem, nespěchej a v klidu se rozhoduj, ať se děje právě teď cokoliv. Klidem a harmonií totiž zvládneš každý problém nebo nedorozumění dořešit ke své spokojenosti.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nebudeš mít chuť pouštět se do složitých řešení a hádek, které kolem tebe poletují v práci či doma. Buď nad věcí, ať se totiž snažíš sebevíc, zjistíš, že tě okolí neslyší, nechej si sílu raději pro sebe a ostatním dovol, ať si řeší to své.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej velmi příznivé dny, které jsou zcela ve tvé režii. Navíc se můžeš těšit také na nečekaný finanční příspěvek. Úspěšná budeš také na úřadech, při soudním jednání, ve škole či při zdolávání jakékoliv složitější situace.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zkus být nad věcí, zhluboka se nadechni a vyraz do práce s úsměvem. Kolem tebe totiž nebude zrovna příjemná atmosféra. Když zachováš klid a humor, nic se tě nedotkne a naopak ti, co běsní, díky tvému postoji zjistí, že se opravdu nic neděje a společně se zasmějete.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš velkou šanci vyhrát důležitý konkurz nebo pracovní pohovor. Nemusíš se bát dořešit ani velmi nepříjemné situace, které ti v minulosti nešly, zvládneš nemožné a to, že se ti uleví, je jisté. Štěstí je na tvé straně.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Náročnější vstup do nového týdne zejména v pracovní oblasti v tobě vyvolá touhu po změně a zároveň pochybnosti, jaké je tvé místo na světě. Vydrž, jen co se lavina emocí přežene, ujasníš si své priority a rozhodneš se pro změnu. To, že bude úspěšná, je jisté, jakákoliv změna, ať již v oblasti práce či vztahů, tě posune dál.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Každé ráno se probouzíš do radosti, ať se děje cokoliv, vnímáš velký vděk za dary, které máš. Svým přístupem nakazíš také ostatní, což se velmi příznivě promítne v práci i vztazích obecně. Nemusíš se bát ani změn, štěstí je na tvé straně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou láskyplné dny, a navíc ti štěstí přeje také v lásce bez ohledu, jestli již partnera máš nebo teprve hledáš. Úspěšná budeš také na úřadech, soudních jednáních nebo studiích. Nezapomínej své štěstí a radost sdílet s ostatními, ne každý má tak povedený týden jako ty.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist