Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 3. 9. do 9. 9. 2018

Přichází změny, které tě mile překvapí

Rak najde novou práci, Blíženci se mohou cítit jako v pasti, Ryby pocítí štěstí ve vztazích. Mrkni, jak jsi na tom ty. Máme pro tebe nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Tyto dny nejsou dobré na rozhodování. Jestli je to jen trošku možné, nechej si čas na rozmyšlenou a nesnaž se věci uspěchat jen proto, abys měla pokoj. Docílila bys opačného účinku, což by ti došlo později. Práce ti bude přerůstat přes hlavu, tak ji nezapomeň rozdělit mezi ostatní, ať nejsi na všechno sama.

Býk (21.4. – 21.5.)

Do života ti nepříjemně zasáhne událost, která v tobě rozproudí mnoho negativních emocí. Ve vztazích to znamená vyostření dlouhotrvajících konfliktů, kdy se budeš muset rozhodnout jak dál. V zaměstnání tě zasáhne neoprávněná kritika, když vše vysvětlíš a objasníš, všem se uleví, neváhej ani minutu a vyřeš to.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš u sebe dost zásadní změnu, která ti z počátku pořádně zamotá hlavu, může se týkat nejen práce, ale také osobního života. Změna kariéry je na spadnutí, přesto, že se ti nic měnit chtít nebude, časem oceníš výhody, které ti změna přináší. Buď nad věcí a neboj se, všechno bude dobré.

Rak (22.6. – 22.7.)

Jestli jsi delší dobu nezaměstnaná a máš pocit, že na tebe nic dobrého nečeká, zbystři! Ještě chvíli buď trpělivá a nepropadej beznaději, nová práce na sebe nenechá dlouho čekat, přestaň o sobě pochybovat a začni si víc věřit, což platí také v osobním životě, kdy tě pochybnosti oddalují od cíle.

Lev (23.7. – 22.8.)

Skvělá zpráva je právě teď na cestě k tobě. Nejenže tě velmi příjemně překvapí, ale zároveň do tvého života přináší novou a svěží energii. Pokud s partnerem usilujete o miminko, tak v těchto dnech se určitě podaří. Také nezadaná nemusí smutnit, nová láska na tebe zatím sice nečeká, ale za to skvělé kamarádství a mnoho zábavy s mužem, se kterým je ti dobře.

Panna (23.8. – 22.9.)

Chystáš se na úřad nebo máš před sebou důležité jednání a přemýšlíš, že bys vše odložila na jinou dobu? Nedělej to, máš před sebou skvělé dny, které ti přejí nejen na úřadech, ale také v osobním živote. Plánuj, zařizuj, vyřizuj a měň svůj život, budeš úspěšná ve všech oblastech.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou dlouhou cestu, na jejímž konci na tebe čeká osvobození a odpoutání od všech situací, které jsi v minulosti nezvládla. Největší zkouška na tebe čeká v oblasti vztahů, vzdát se lásky, která není naplněná, ti dávalo pořádně zabrat. Nyní přichází zlepšení a úleva.

Štír (24.10. – 22.11.)

Očekávej nové začátky nejen v osobním životě, ale také v pracovním. Všechno, co jsi chtěla a usilovala o to, máš na dosah ruky. Stěhování, nová práce, povýšení, usmíření s partnerem i příchod nového člena do rodiny. Zkrátka a dobře, užívej si svůj skvělý týden a zrealizuj vše, co v minulosti nešlo.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Získáš ocenění za svou práci, jak se říká, co jsi zasela, také sklízíš a spolehni se, že to bude bohatá úroda. Polepšíš si nejen zdravotně, ale také finančně, pokud tě trápila nepříjemná nemoc, konečně přichází uzdravení. Nyní se již ničeho nemusíš bát, vše k tobě přichází samo.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš neuvěřitelný dar tvořit, ať se děje cokoliv, pro tebe vždycky svítí slunce. Poradíš si nejen v práci, ale také doma. Je jedno, co momentálně řešíš, ale můžeš se spolehnout na to, že všechno vyřešíš ke své spokojenosti. Očekávej radostné dny, lásku, štěstí i zdraví, co víc si přát.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Všechno máš ve své režii, nejen v práci, ale také doma. Ať se pustíš do čehokoliv, budeš úspěšná. Nejen, že jsi velkou motivací pro ostatní, ale dokážeš s láskou lidi nakopnout tak, aby na tom byli stejně dobře jako ty. Užívej si své skvělé dny bez ohledu na to, jestli jsi v práci nebo na dovolené, šťastná budeš kdekoliv.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Těš se na skvělé dny, očekávej radostnou novinku od partnera, který tě velmi mile překvapí. Oba si uvědomíte, jak moc se milujete, opět mezi vámi přeskočí jiskra bez ohledu na to, jak složitá vaše situace byla nebo je. Dařit se ti bude také v práci, kdy jsi důležitým článkem při týmové práci.

Foto: Shutterstock.com

3.9.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist