Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 29. října do 4. listopadu 2018

Citlivější energie mohou být příčinou hádek a neshod, pozor na ně!

Beran se musí naučit být spravedlivý, Býk čelí hádkám a konfliktům, Blíženci dostanou novou pracovní nabídku. Koho překvapí milá návštěva a kdo si musí dávat pozor na jedovatá slova, ti prozradí náš nový horoskop podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Dávej pozor na rušivé a negativní myšlenky, které by tě mohly připravit o tolik potřebný klid i nadhled. Snaž se být spravedlivá nejen v práci, ale také doma, zejména děti mohou mít pocit, že někomu nadržuješ, což by do vašich životů přineslo jen hádky a obviňování.

Býk (21.4. – 21.5.)

Vztahy projdou zatěžkávací zkouškou, hádky, neshody a výstupy jsou na denním pořádku. Zamysli se, jestli není lepší se rozdýchat a doma komunikovat již v klidu a s nadhledem. Pokud se nezklidníš, nepočítej s tím, že to partner udělá, jen čeká na tvou reakci.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Můžeš se těšit na nové pracovní příležitosti a úspěch v zaměstnání obecně. Skvělé komunikační schopnosti ti otevírají cestu ke štěstí. Komunikuj, zařizuj a vyřizuj to, co ti v minulosti nešlo, budeš úspěšná ve všech životních oblastech.

Rak (22.6. – 22.7.)

Vztahy, které prochází krizí, naleznou společné řešení a rozhodnou se zapomenout na spory. Nové začátky a láska čeká také na nezadané. Pokud toužíš po miminku, nepropásni skvělou příležitost k otěhotnění, naopak pozor si dají ty, které dítě již neplánují.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci to poběží přesně podle tvých plánů, dotaci nebo nový projekt ti schválí a na tebe čeká mnoho nové a radostné práce. Úspěšná budeš také na úřadech i soudních jednáních, nemusíš se bát neúspěchu, štěstí je na tvé straně.

Panna (23.8. – 22.9.)

Štěstí ti přeje zejména v hmotných záležitostech, očekávej velmi příznivé finanční podmínky. V práci můžeš dostat nabídku na povýšení nebo ti někdo z blízkých nabídne místo nové. Milá návštěva tě velmi příjemně překvapí v polovině týdne.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pocit, že stojíš na místě a nedaří se ti pohnout dál, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných strachů. Nenechej se do nich vtáhnout, zajdi do přírody nebo sportuj, abys vyčistila hlavu a na chvíli zapomněla na to, co tě trápí. Nic se neděje, jsou to jen myšlenky a ty jdou změnit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dojde k vyostření situace, ve vztazích se objeví velké komunikační problémy. Zkus se zamyslet, jestli nejsi zbytečně jedovatá a kritická, což muži snáší velmi špatně. Než mu cokoliv začneš vyčítat, zamysli se, jestli není lepší počkat, až se uklidníte a pak začnete společně hledat řešení, jen tak se může váš vztah opět obnovit.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Máš před sebou dynamické dny plné temperamentu i nadšení. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě, obzvlášť v lásce pocítíš touhu něco změnit a vylepšit. Partner tvou snahu ocení a to, že bude nadšený, je jisté.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci to nepoběží zcela podle tvých představ. Náročný nástup do nového týdne tě velmi vyčerpá, nemusíš se však bát, vražedné tempo rychle skončí a pak se již můžeš těšit na pohodové dny nejen pracovní, ale také osobní.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Dávej si pozor v zaměstnání, z nějakého důvodu nebudeš odvádět zcela perfektní práci a úkoly, které máš, bereš velmi nezodpovědně, což se samozřejmě nelíbí nejen tvým kolegům, ale ani šéfovi. Je potřeba nastolit rovnováhu a pustit se do nich s plným nasazením, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Prožiješ velmi krásné dny naplněné nejen láskou a radostí, ať se pustíš do jakkoliv náročného úkolu, vše zvládneš na výbornou. Dařit se ti bude také v lásce, kde na tebe čekají zcela nové a nečekané možnosti, to, že se ti vše bude líbit, je jisté.

Foto: Shutterstock.com

 

29.10.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist