Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 29. dubna do 5. května 2019

Zařizuj, vyřizuj a seznamuj se!

Můžeš se těšit na úspěch. Ryby mají příležitost změnit život, Vodnář má štěstí v lásce, Kozoroh je nejistý. Chceš vědět, jak jsou na tom ostatní znamení? Není nic snazšího, než mrknout na nové týdenní horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Na obzoru je nový romantický vztah, smutná nemusí být ani zadaná, protože láska přeje opravdu všem. Pokud tě snad trápí, že tě přítel ještě nepožádal o ruku, můžeš se těšit na příjemné překvapení, které tě dojme až k slzám.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pocit, že si s tebou osud jen zahrává, naštěstí nebude trvat dlouho. Díky tomu si uvědomíš, že je potřeba dořešit veškeré vztahy. Změny jsou na denním pořádku, buď k sobě upřímná a zodpovědná nejen co se lásky týká, ale také v pracovní oblasti.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou dlouhou cestu, která odkrývá inspiraci i tvořivost. Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít příznivý vliv na tvoji budoucnost. Neboj se plánovat, tvořit a dokončovat vše, co ti v minulosti nešlo, nyní budeš úspěšná ve všech směrech.

Rak (22.6. – 22.7.)

Skvělé dny, kdy se budeš cítit jako královna, přejí nejen lásce, ale také vztahům na pracovišti nebo soukromí. Překvapení, které pro tebe partner chystá, tě natolik vyvede z rovnováhy, až na chvíli zapomeneš dýchat. To, že se ti bude líbit, je jisté. Sdílej svou radost také s těmi, které máš ráda a pozvi přátele nebo rodinu do cukrárny.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hledáš práci a máš pocit, že tě štěstí opouští a smůla se ti lepí na paty? Tak teď je všechno jinak! Dařit se bude nejen všem hledajícím nové místo, ale také ostatním. Zkrátka a dobře v pracovní oblasti se chystají změny k lepšímu, tak je využij a neboj se změn, budou se ti líbit.

Panna (23.8. – 22.9.)

Nic zásadního se neděje, přesto máš pocit, že jsi v pasti. Někdy to tak prostě je, slabší chvilka, únava a stres udělají své. Nechej věci volně plynout a zajdi si vyčistit hlavu do přírody. Za pár dní bude opět všechno pořádku.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Útlum a nechuť cokoliv dělat bude naštěstí jen chvilkový, hned jak vykročíš z domu, naladíš se na jarní vůně a nedovolíš myšlenkám, aby tě ovládaly. Nezapomínej na odpočinek, koncem týdne bys mohla být oslabená jen díky tomu, že nedokážeš ani doma vypnout a nic nedělat.

Štír (24.10. – 22.11.)

Můžeš očekávat štěstí a úspěch ve všech oblastech, dařit se ti bude opravdu všude. Zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a neboj se prosadit tam, kde by sis ještě nedávno netroufla. Sdílej svou radost také s ostatními a poděl se s nimi o své úspěchy a štěstí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jsi sama? Když vyrazíš mezi lidi, tak potkáš velmi zajímavého muže, který tě sice neokouzlí na první pohled, ale pokud mu dáš šanci, zjistíš, že je jedním slovem božský! Štěstí mohou očekávat také ostatní, láska a dobré pocity čekají opravdu na všechny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ve vztahu se z nějakého důvodu necítíš dobře, můžeš mít pocit, že ti partner něco tají a nejsi schopná mu sdělit své pocity. Než vypukne naprosto nesmyslná hádka, běž se raději projít na čerstvý vzduch a zhluboka dýchej, nic zásadního se neděje, jen prostě nemáš svůj den.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Skvělé pracovní příležitosti, úspěchy ve vztazích i lásce jsou tady jen pro tebe. Očekávej nové možnosti ve všech životních oblastech, to, že se ti budou líbit, je jisté. Nezapomeň také vyjádřit vděčnost, ne každý má takové štěstí jako ty.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Po období neúspěchu se konečně vyjasňuje a přichází řešení nejen v práci, ale také ve vztazích. Můžeš se těšit na nové pracovní nabídky, ale dávej pozor, ať se nenecháš zlákat nesmyslnou nabídkou, která by ti jen zbytečně zkomplikovala život. Než cokoliv přijmeš, nechej si chvíli času na rozmyšlenou, pak s přehledem poznáš, co je správné.

Foto: Shutterstock.com

29.4.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist