Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 29. července do 4. srpna 2019

Cestuj, raduj se a užívej život na plno!

Berani potřebují klid, Býci mají štěstí v lásce, Blíženci zažijí dobrodružství. Jak jsou na tom další znamení, ti prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, nesnaž se řešit nic zásadního a vyčkej, až napětí poleví. Pokud jsi odjela na dovolenou, tak vypni mobil a zapomeň na každodenní starosti. Mohlo by se totiž stát, že ti šéf zavolá i přesto, že máš zasloužené volno a bude chtít vyřešit problém, se kterým si neví rady.

Býk (21.4. – 21.5.)

Štěstí ti přeje především v lásce, ať jsi kdekoliv a toužíš poznat kouzelnou moc lásky, otevři se této energii a nalaď se na pohodu i úsměv. Ať již hledáš zábavu, flirt, vážnou známost nebo snad toužíš prožít vášeň ve stávajícím stavu, tak věř, že tvé přání bude vyslyšeno.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Na cestách i v práci prožiješ mnoho radostných a dobrodružných dní. Nechej se unášet na vlnách úspěchu a věř, že štěstí budeš mít při jakékoliv činnosti. Pokud se snad bojíš daleké cesty, je to zcela zbytečné, všechno proběhne hladce, bez problémů a potíží.

Rak (22.6. – 22.7.)

Dostáváš příležitost uplatnit svůj talent i nadání. V práci prožiješ skvělé dny, kolegy i nadřízené vnímáš jako velkou rodinu a podle toho práce také vypadá. Všichni táhnete za jeden provaz a skvěle spolupracujete. Zvládneš vyřešit úplně všechno, tak se neboj pustit do nových činností a zrealizuj své nápady.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hodně komunikuj, vyřizuj, zařizuj a pokud jsi na dovolené, rozhodně se neboj jazykové bariéry a klidně navazuj nová přátelství. Co se týká seznamování, komunikace a poznávání, jsi na vrcholu a rozhodně se ti bude dařit. Využij tyto skvělé dny jen pro sebe.

Panna (23.8. – 22.9.)

Může se stát, že podnik nebo firma, ve které pracuješ, ukončí svou činnost, jestli podnikáš a víš, že se ti dlouhodobě nedaří, smiř se s tím, že končíš. Vezmi to však z té druhé stránky, jakmile se zavřou jedny dveře, otevírají se pro tebe další a mnohem lepší.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš na rozdávání dostatek energie a dobré nálady k tomu. Pokud podnikáš nebo jsi zaměstnaná, bude se ti dařit, u tebe platí jednoduché pravidlo – co dáváš, dostáváš nyní zpět a to, že rozdáváš opravdu s láskou a od srdce, je jisté. Úspěch očekávej také ve vztazích, na dovolené nebo při seznamování s novou láskou.

Štír (24.10. – 22.11.)

Pozor na rizika v práci nebo podnikání! Než uzavřeš jakýkoliv obchod nebo uděláš zásadní rozhodnutí, poraď se s odborníkem a nechej si chvíli na rozmyšlenou. Nespoléhej se na to, že všichni jsou tak poctiví jako ty, když nepůjdeš do rizika, získáš vše, oč usiluješ.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Ať tě již trápily problémy v práci nebo osobním životě, tak nyní přichází uvolnění a znovuzrození. Konečně můžeš zase svobodně dýchat, dařit se ti bude doma, na dovolené, v práci, podnikání, při seznamování ať již s novými přáteli nebo mužem svých snů.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Naplňují se tvé vize, nápady a sny. Neboj se zariskovat, štěstí je na tvé straně a ať se již pustíš do jakkoliv náročného úkolu či plánu, budeš úspěšná. Skvělé zprávy i peníze jsou již na cestě, užívej si své dny, máš důvod k radosti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Pokud právě vyrážíš na dovolenou, dobře děláš, v práci to totiž bude pořádně skřípat. Nesnaž se vyřešit problémy, které se tě v podstatě netýkají za každou cenu, nechej vše plynout a nezasahuj do děje, pokud tě o to někdo nepožádá, jen tak si zachováš klidnou hlavu a ušetříš si mnoho problémů.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V práci to pošlape přesně podle tvých představ a plánů, nemusíš se dokonce bát zariskovat. Je vidět, že je pro tebe práce vlastně zábava a výsledky tomu také odpovídají. Pochvaly a uznání se na tebe valí ze všech stran, štěstí je na tvé straně, využij tyto dny ve svůj prospěch a nezapomeň také slavit.

foto: shutterstock.com

29.7.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist