Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 27. ledna do 2. února 2020

Týden přeje zábavě i budování kariéry

V první polovině týdne budeš citlivější, a díky tomu se rozhodneš uskutečnit své plány, ve druhé polovině týdne budeš mít dostatek síly vše zrealizovat. Berani stojí pod šťastnou hvězdou, Býci touží po tichu a samotě, Blíženci září a cítí se skvěle. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S úsměvem můžeš vykročit vstříc krásným začátkům. V práci na tebe čeká úspěch a také nové nabídky, které ti přinesou víc svobody a lepší finance. Vztahy jsou harmonické a ta, která zatím lásku nemá, potká své osudové dvojče.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na chvíli budeš mít velkou touhu stáhnout se z veškerého dění, ať již pracovního či osobního života. Najdi si pro sebe alespoň chvíli a dopřej si uzdravující sílu ticha, naslouchej dechu a dovol si na chvíle neřešit vůbec nic. Pozor na ukvapená rozhodnutí, dej tomu čas a pak se teprve rozhodni.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ať již vkročíš kamkoliv, všude zazáříš a přitahuješ obdivné pohledy nejen mužů, ale také žen. Každý den je zcela ve tvé režii, ať se rozhodneš pro jakoukoliv variantu, budeš úspěšná. Jednej, vyřizuj a realizuj!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš! V práci na tebe může čekat nepříjemné překvapení, než uvěříš kolegům, rozhodně se postav nohama pevně na zem a v klidu se poraď s nadřízeným. Ne vždy to s tebou ostatní myslí dobře a jemná škodolibost ze strany kolegů by ti zbytečně znepříjemnila celkem pohodový týden.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci ti to nepůjde tak lehce, jak jsi zvyklá, přesto se nic zásadního neděje. Nevšímej si rušivých myšlenek a nenechej se rozptýlit okolím, pak bude vše v nejlepším pořádku. Zkus načerpat energii v přírodě nebo ve vaně s harmonizující vůní a mořskou solí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci i kolem tebe je zvláštní napětí, nedovol, abys podlehla emocím, které jsou ve vzduchu, nepatří ti. Náročnější začátek týdne přináší pohodové dny v druhé polovině, tak jen vydrž a nechej vše plynout.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou skvělé dny, dařit se ti bude v práci i osobním životě. Pokud tajně toužíš po vyšším platu nebo snad povýšení, tak tvůj sen se stává skutečností. Rodinné zázemí je pro tebe nejvyšším darem a láskyplné vztahy i prostředí je samozřejmostí. Každý se ve tvé přítomnosti cítí lehce a uvolněně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dynamický týden plyne bez zvláštních výkyvů i nečekaných událostí. Energie ti opravdu nechybí a zvládneš mnohem víc než v minulosti. Neboj se být odvážná a seznamuj se s novými lidmi, pokud hledáš partnera, je velká šance, že se potkáte ve společnosti přátel.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pracovní povinnosti a nečekané úkoly zvládneš s naprostým přehledem. Ostatní jen mohou závidět tvé pracovní nasazení a odvahu komunikovat se šéfem o vašich názorech bez ohledu, jestli jsou souhlasné či ne. Využij skvělé dny ve svůj prospěch a realizuj, co ti v minulosti nešlo, což se týká také vztahů obecně.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dobrá zpráva je na cestě k tobě! Máš před sebou skvělý týden, neboj se zrealizovat své sny a nápady. Úspěch na tebe čeká v pracovní oblasti a také v lásce či mezilidských vztazích obecně. Pokud hledáš nového partnera, štěstí máš na své straně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud žiješ v manželském trojúhelníku, budeš nucená své konání přehodnotit a vybrat si mezi partnerem či milencem. Zvažuj dobře a buď upřímná ke všem zúčastněným, jinak se vše obrátí proti tobě. Jestli jsi sama, máš šanci potkat svého osudového partnera. Dařit se ti bude v pracovní oblasti i při hledání práce nové.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělé pracovní nápady v tobě probudí touhu zrealizovat své sny, inspirace i dobré nápady ti rozhodně chybět nebudou. Tvůj projekt bude mít velmi příznivý dopad také v budoucnosti a přinese ti odměnu v podobě velmi příjemných finančních zisků. Nové příležitosti na tebe čekají také ve vztazích, od nové lásky přes těhotenství až po usmíření s partnerem.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.1.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist