Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 27. května do 2. června 2019

Buď akční, zařizuj a měň svůj život, štěstí je na tvé straně!

Ryby pocítí lásku, Střelci zariskují a Štíři jsou úspěšní. Co čeká na tebe, ti právě teď prozradí naše nové týdenní horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Za každou cenu udržuj nitro v klidu a snaž se naladit na pohodu i úsměv, věci totiž nepůjdou zcela podle tvých plánů, někdy to tak prostě je, proto buď nad věcí a neřeš nic zásadního. Nezapomínej, nic netrvá věčně a za pár dnů bude zase lépe.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš před sebou dynamický týden, dařit se ti bude nejen v práci, ve škole, ale také v osobním životě. Všechno půjde jako po másle, jediné, co zaregistruješ, bude pondělí a pak již ztratíš přehled, který den vlastně je, v pátek si uvědomíš, že máš před sebou víkend a začneš plánovat program pro celou rodinu.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Skvělá spolupráce s kolegy v zaměstnání a výsledky společného úsilí na sebe nenechají dlouho čekat. Můžeš se těšit na další nabídky, které tě posunou kariérně dál a samozřejmě se vše odrazí také na výši platu, jehož suma tě velmi příjemně překvapí.

Rak (22.6. – 22.7.)

Neexistují žádné překážky, které by ti stály v cestě, což se netýká jen skvělých pracovních vyhlídek, ale také osobního života. Buď akční, zařizuj, inovuj, měň a nezapomeň také slavit, máš velký důvod k oslavám, sdílej svoji radost s těmi, které miluješ, ať se pustíš do čehokoliv, sklidíš úspěch.

Lev (23.7. – 22.8.)

Drž se zuby nehty optimismu a při potížích rozhodně nebojuj, zbytečné žabomyší války by ti přinesly jen zklamání a další problémy. Což se týká zejména pracovní oblasti, kde si kolegové půjdou po krku a nebudou vědět, kdy přestat. Krize tě přivede ke skvělému nápadu a rozhodnutí, proto buď nad věcí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš před sebou velmi důležité pracovní období, a to také v případě, že jsi zatím nezaměstnaná. Jen co chytíš druhý dech a přestaneš lpět na všem, co ti již dávno neslouží, přijde nabídka, která ti otevře mnoho skvělých možností, neboj se ji přijmout, budeš nadšená.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Momentálně stojíš na místě a pocit, že se nic neděje, v tobě probudí zvědavost a touhu po změně. Nespěchej, teď je důležitá tvá trpělivost a důvěra v život sám. Všechno na sebe krásně navazuje a díky nečinnosti pochopíš, jak důležité je na chvíli nic nedělat a nechat věci plynout.

Štír (24.10. – 22.11.)

Očekávej příznivé dny v hojnosti, lásce a radosti, než se naděješ, bude konec týdne a ty si uvědomíš, že bys měla své štěstí sdílet s těmi, které miluješ. Skvělá volba! Je potřeba podělit se o úspěch, který na tebe opravdu čeká! Dařit se ti bude v práci, v lásce a také doma.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Chystáš se učinit důležité rozhodnutí a máš obavy, jestli je to opravdu správně? Žádný strach! Štěstí je na tvé straně a můžeš si dokonce dovolit maličko zariskovat. Pro tebe je risk – zisk. Pusť se do toho a buď odvážná, štěstí přeje připraveným!

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Přestaň se trápit a začni žít, máš před sebou skvělé dny, kdy získáš vše, oč jsi v minulosti usilovala. Konečně se také dořeší dlouhotrvající soudy ohledně dědictví nebo majetku po rozvodu. Buď nad věcí a raduj se, štěstí stojí při tobě a hned tak tě neopustí!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Jsi připravená na změny? Skvělé! Teď máš před sebou úžasné období, kdy se ti začíná dařit nejen v práci, ale také v osobním životě a lásce. Poznávej, randi a dokonči vše, co ti nešlo, budeš úspěšná a nadšená, jak jde všechno samo bez tvého velkého úsilí či snahy.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Naplňují se tvé vize a nápady! To, co ti v minulosti nešlo zrealizovat, poběží samospádem a ty jen s úsměvem přikývneš všem změnám, které se nyní dějí. Máme pro tebe také skvělou zprávu ohledně lásky – je na cestě k tobě.

Foto: Shutterstock.com

 

27.5.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist