Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 26. srpna do 1. září 2019

S Novem vykroč směle do nového života

Berani řeší finance, Býci bojují se strachem, Blíženci najdou práci. Co nového přináší horoskopy podle tarotu, ti prozradíme právě teď!

Beran (21.3. – 20.4.)

Trápí tě nedořešené finance a ztrácíš již naději, že všechno dobře dopadne? Žádný strach, očekávej úspěch a štěstí. Konečně přichází řešení ohledně dědictví, splacení dluhů i dalších záležitostí týkajících se tvého majetku.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přichází nečekané zastavení, což v tobě probudí pocity strachu, přichází něco, co jsi neočekávala. Nemusíš se bát, vše odejde tak rychle, jak přišlo, stejně jako po bouřce, která dokáže vystrašit, vysvitne sluníčko, tak je to také u tebe.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jestli jsi delší dobu nezaměstnaná, máme pro tebe skvělou zprávu, vysněná práce je u tebe! Konečně si oddechneš a zapomeneš na starosti, které jsi měla neustálým hledáním a nejistotou. Štěstí mohou očekávat také ostatní v oblasti lásky a vztahů obecně.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci můžeš očekávat velmi příznivé změny, což se týká také nezaměstnané, která hledá dlouhodobě skvělé místo a stále nenachází. Štěstí přeje také studujícím, kteří zdárně dokončí zkoušku a postoupí na vyšší úroveň.

Lev (23.7. – 22.8.)

Máš před sebou skvělé období a příval nové energie. Díky poctivé práci, kterou odvádíš, dokonale zvládáš všechny překážky a neexistuje pro tebe žádný neřešitelný problém. Což ocení také tví nadřízení, kteří přijdou s úžasnou pracovní nabídkou, kterou neodmítneš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš talent a velký dar – umění naslouchat druhým, za což jsi také náležitě oceňována. V zaměstnání na tebe čeká překvapení, kolegové, kterým pomáháš zvládnout nejen pracovní, ale také osobní problémy, tě velmi mile překvapí.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Toužíš po miminku a máš pocit, že se ti mateřství vyhýbá obloukem? Nezoufej, zpráva, kterou ti sdělí lékař, tě překvapí a vyvolá v tobě mnoho radosti, vděku a lásky. Přichází období plné lásky, vášně a zamilovanosti, tak si vše pořádně užij.

Štír (24.10. – 22.11.)

Potřebuješ bravurně komunikovat a bojíš se, že všechno nepůjde podle tvých plánů? Žádný strach, máš před sebou skvělé dny, vyřídíš veškeré pohledávky, ať již v bance, ve škole, práci, na úřadě či u soudu. Tvá komunikační schopnost je na vrcholu, zvládneš nemožné, až tě samotnou překvapí, jak rychle jsi vyřešila dlouhotrvající problémy.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dávej pozor na problémy ve vztazích, můžeš mít pocit, že partner ti nedává tolik lásky jako kdysi. Zamysli se, jak jsi na tom ty? Umíš s ním komunikovat, dáváš lásku sobě a také ostatním. Když uvedeš vše do rovnováhy, tvá nejistota zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V pracovní oblasti to nepůjde zcela podle tvých představ. Dávej pozor na drby a hádky, drž se stranou a nepřispívej k vytváření negativních energií, které se budou dát doslova krájet. Pozor na půjčku a dluhy, později bys litovala neuváženého kroku. Teď si dopřej na chvíli pauzu a neřeš nic zásadního.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Jestli hledáš novou práci, vydrž, pocit, že se ti nedaří, v tobě probudí mnoho rozporuplných emocí i strachu, že už nikdy nebude lépe. Opak je však pravdou, když se uklidníš, přijde řešení. Nebojuj sama se sebou ani s ostatními, nechej věci volně plynout a vyčkávej.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V partnerské vztahu se blýská na lepší časy, období nezdaru, depresí a zmaru konečně odchází a přináší teplé sluneční paprsky. Pokud tě trápí pracovní záležitosti, také zde dostaneš odpověď na problémy a všechno zdárně dořešíš.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.8.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist