Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 26. 3. do 1. 4. 2018

Pozor na hádky, vztahy budou napjaté!

Ryba získá úspěch a ocenění za skvěle odvedenou práci, Býk se může těšit na pohodové dny s partnerem a Blíženci se musí naučit trpělivosti. Jak je na tom právě tvé znamení? Mrkni na nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to nepůjde podle tvých představ, lidé kolem tebe jsou z nějakého důvodu podráždění a bezohlední. Zkus toto dění pouze sledovat, nenechej se zatáhnout do jejich problémů a hádek, tebe se to netýká. Pokud hledáš práci novou, vydrž, přijde lepší období.

Býk (21.4. – 21.5.)

Radostné chvíle mohou očekávat především všechny zadané, s partnerem prožijete nádherné chvíle a nejasnosti, které mezi vámi mohly být, se nenávratně rozplynou. Pokud lásku teprve hledáš, nemusíš být smutná, setkání s dávným přítelem v tobě probudí velký cit a chuť něco změnit.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nespěchej! Pro tebe platí známé přísloví, trpělivost růže přináší. Pokud je to jen trošku možné, rozplánuj si své povinnosti na delší časové období, jen tak se vyhneš stresu a neúspěchu. Pokud toužíš po miminku, tak je velmi pravděpodobné, že otěhotníš, proto zbystří ta, která děťátko zatím nechce.

Rak (22.6. – 22.7.)

Máš před sebou skvělé dny, otevírají se před tebou nové pracovní příležitosti, projekty, které ti zaručí úspěch i finance. Využij vše ve svůj prospěch, dokonči, co ti v minulosti dělalo problémy a nehnulo se z místa. Vybereš si přesně to, co pro svůj další rozvoj přesně potřebuješ.

Lev (23.7. – 22.8.)

Můžeš se těšit na pohodové a hezké dny. Doma s rodinou prožiješ štěstí a pohodu, v práci dostaneš pochvalu za skvělé výsledky. Jestli jsi majitelkou vlastní firmy, tak se těš na skvělé zakázky i dobré výdělky, zkrátka a dobře, dařit se ti bude nejen v osobním životě, ale také pracovním a v oblasti financí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Zkus být nad věcí, v práci se ti moc dařit nebude, hlavu budeš mít neustále plnou protichůdných a negativních myšlenek. Je to tím, že lidé kolem tebe nejsou upřímní a kolektiv, který by měl držet při sobě, spíš připomíná bitevní pole. Nadechni se a neztrácej optimismus, změna přijde velmi rychle, jen se musíš rozhodnout.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Něco si přej a své přání pošli ke hvězdám, zdá se, že je Vesmír na tvé straně a splní se ti to, po čem tak dlouho toužíš. Svou radost budeš chtít sdílet také s ostatními, které svým optimismem a radostí zdravě nakazíš. Očekávej příznivé dny nejen v práci, ale také v osobním životě a vztazích obecně.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dostihnou tě novinky, které tě potěší natolik, že se rozhodneš udělat hned několik změn v životě. Dobře děláš, štěstí stojí při tobě, klidně se pusť do změn a nenechej se ovlivnit lidmi kolem tebe. Nejsou tak akční jako ty a změny moc nemusí. Pokud ti v zaměstnání nabídnou pracovní cesty, rozhodně je přijmi, budeš ve svém živlu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Pokud se chystáš na důležitou schůzku, ať již v práci nebo na úřadě, spolehni se na to, že získáš vše, co potřebuješ. Skvěle se ti bude komunikovat především s muži, na které je spolehnutí a pokud ti dají slib, také ho splní. Jestli nejsi v nějakém rozhodnutí přesvědčená o dobrém výsledku, neukvapuj se a dopřej si čas na rozmyšlenou.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci to půjde přesně podle tvých představ, budeš mít sílu zvládnout veškeré úkoly, a ještě pomůžeš ostatním, kteří tvé tempo nestíhají. Těšit se můžeš na krásné dny plné lásky a pohody také se svým partnerem a rodinou. Pokud jsi sama, zajdi mezi lidi, seznámíš se s někým, kdo pro tebe bude velmi důležitý v budoucnosti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Počátek týdne půjde v pomalejší tempu, jako bys stále nemohla nabrat dech a sílu. Budeš muset zabrat, jinak si tvého chování všimnou ostatní a nebude se jim to líbit. Čeká na tebe docela náročný pracovní úkol a ten vyžaduje týmovou práci. Zbav se svých obav a začni něco dělat, nakonec to zvládneš bez větší ztráty.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou skvělé dny naplněné pohodou, radostí i láskou. V práci se ti bude dařit a dokonce si finančně polepšíš. Neboj se zariskovat a pokud jsi přesvědčená o svém projektu, běž s kůží na trh, budeš úspěšná, nemusíš mít žádné obavy. Na nezadané čeká příjemné setkání se zajímavým mužem, kdo ví, co z toho nakonec bude dál.

Foto: Shutterstock.com

26.3.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist