Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 26. 2. do 4. 3. 2018

Změň svůj život, přichází úplněk

Ryby budou nadšené nejen v práci, ale také v osobním životě. Beran jednou provždy ukončí spory a Rak bude nepříjemně překvapen situací, která se nečekaně vynoří na světlo. Jak jsou na tom ostatní znamení ti prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Přichází skvělé dny k ukončení všech minulostních sporů. Pokud tě snad čeká nepříjemné soudní jednání, zkouška nebo pohovor ohledně nové práce, buď v klidu, budeš úspěšná. Nepropásni skvělou příležitost váháním nebo nechutí cokoliv dořešit, lepší energie hned tak nepřijdou.

Býk (21.4. – 21.5.)

Očekávej dny naplněné radostí, láskou i dobrými pocity z dobře odvedené práce. Dařit se ti bude zejména v citové oblasti a tam, kde potřebuješ zaujmout jako žena klidným a láskyplným chováním. Dokážeš zkrotit nejen rozdováděné děti, ale také kolegy v práci, kteří mohou mít pocit, že nic lepšího než pomluvy a intriky neexistuje.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou skvělé a dynamické dny nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Jestli se chystáš na důležitou pracovní schůzku a máš trošku obavy, jak vše dopadne, buď v naprostém klidu, zazáříš a sklidíš obdiv také u mužů, kteří jen velmi neradi přiznají, když je žena úspěšná.

Rak (22.6. – 22.7.)

Očekávej náhlou a prudkou změnu tam, kde jsi dlouho nechtěla nic řešit a problémy jsi přehlížela. Situace se vyhrotí a tobě již nezbude nic jiného, než reagovat a jednou provždy dokončit, co je potřeba. Neboj se toho, za pár dní se ti uleví a budeš šťastná, že máš vše jednou provždy za sebou.

Lev (23.7. – 22.8.)

Ve tvém případě platí známé české přísloví: „Trpělivost růže přináší.“ Přesto, že věci nepůjdou tak rychle, jak by sis přála, neznamená to, že se děje něco zlého, naopak, když zachováš chladnou hlavu a klid, přijde řešení. Spěch a zbrklé jednání by ti bylo v těchto dnech jen na škodu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Všechno, co potřebuješ vyřídit, dořešit, zrealizovat nebo dokončit, bude úspěšné. Nic neodkládej a pusť se do toho. Úspěšná budeš na úřadě, u soudu, při skládání zkoušek i při náročném jednání. Rozhodně se nemusíš bát, všechno ti jde na ruku, máš před sebou dny plné úspěchu, využij je.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Konečně pochopíš, že je pro tebe práce uzavřená kapitola. Přiznáš si, že ti již nic nepřináší a velmi rychle se rozhodneš odejít a hledat místo, kde budeš spokojená. Najdeš velmi rychle, nemusíš se bát. Důležitý je tvůj klid a rozvaha. Firmy, které bojují s finančními problémy, dají svým zaměstnancům výpověď a tebe to jen ujistí, že jsi udělala dobře.

Štír (24.10. – 22.11.)

Očekávej velmi příznivé změny v oblasti práce i mezilidských vztahů. Jestli hledáš práci novou, také zde na tebe čeká úspěch. Využij svoji skvělou komunikaci k navazování nových pracovních zakázek, budeš úspěšná. Jestli tě trápily neshody v lásce, přichází zlepšení a ukončení veškerých sporů.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Přichází velmi příznivé období ve všech finančních záležitostech a také v práci. Očekávat můžeš povýšení, zvýšení platu nebo účast na velkém projektu, který ti zajistí v budoucnosti skvělé finanční odměny. Pokud se chystáš do banky žádat o hypotéku, tak vše dopadne ve tvůj prospěch.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Přichází skvělé období v oblasti práce i osobního života. Ne nadarmo se říká, za dobrou práci skvělá odměna, tak je tomu také u tebe. Sklízíš bohatou odměnu a vše, do čeho jsi vložila svoji energii, se ti mnohonásobně vrací zpět. Díky své vytrvalosti a píli získáš mnohem víc, než jsi čekala.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Z nějakého důvodu se nebudeš moct rozhodnout v jisté důležité záležitosti. Stále budeš přešlapovat na místě a strach tě na chvíli zcela ohromí. Není důvod se bát, někdy je potřeba zariskovat, abychom získali to, co potřebujeme k dalšímu růstu a vývoji. Zapomeň na strach a jdi dál, budeš úspěšná.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Povolání bereš jako své poslání a podle toho se odvíjí také tvůj osobní život. Nejen, že jsi spokojená v práci, ale také v oblasti lásky a vztahů na tebe čeká jedno milé překvapení za druhým. Užívej si své skvělé dny a sdílej svoji radost s těmi, které miluješ.

Foto: Shutterstock.com

26.2.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist