Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 25. února do 3. března 2019

Očekávej příliv lásky a citů, osamělé potkají spřízněnou duši

Berani zazáří štěstím, Býci dostanou skvělou zprávu a Blíženci potkají osudového partnera. Jak jsi na tom právě ty? Tak to ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Přichází k tobě nové začátky v hmotných záležitostech. Zlepšení se může objevit ve stávající práci nebo také při hledání nového místa, uspěješ na pohovoru, zkouškách a štěstí u tebe stojí také ve vztazích i lásce obecně. Užij si své dny!

Býk (21.4. – 21.5.)

Příznivá zpráva, která v tobě probudí mnoho radosti, je na cestě k tobě. To, že tě velmi mile překvapí, je jisté. Skvělé novinky tě mohou zastihnout v práci, kdy přichází příležitost, jak naplnit své sny a vize. Vývoj ve vztazích se zrychlí, romantický zážitek v tobě probudí mnoho citů i lásky.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jsi sama? Začni se těšit, přichází k tobě nový milostný vztah. Dokonce se může stát, že budeš vybírat ze dvou mužů najednou, naslouchej srdci, tam nalezneš odpověď. Manželské nevěry se tolerovat nebudou a dlouho utajovaný poměr se prozradí, dostaneš na vybranou a novou příležitost.

Rak (22.6. – 22.7.)

Partner ti připraví nečekané překvapení, nemusíš se bát, rozhodně se ti bude líbit. Zavzpomínej na vaše začátky a zkus být hravá, připrav mu také dárek a ukaž, že máš stále smysl pro humor, který na tobě vždy miloval. Uvolni se a užívej krásné chvíle.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nebude snadné prosadit se na pracovišti a dokázat tak šéfovi, že projekt, který chceš zrealizovat, opravdu stojí za to. Nenechej se odradit, bude to sice náročnější, ale když předvedeš svůj řečnický talent, nakonec všechno schválí a projeví ti důvěru, kterou si rozhodně zasloužíš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jsi nezadaná? Tak pozor, buď ve střehu, ať se nemineš se svým princem na bílém koni, který k tobě právě přijíždí. Pokud toužíš po lásce, stačí jí vykročit naproti a nebát se zklamání. Ani zadaná nepřijde zkrátka, zlepšení vztahů i znovu probuzená vášeň se ti bude líbit.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Toužíš po miminku a stále se nedaří? Buď trpělivá a snaž se nebýt tak urputná, také partner trpí, když jsi každý měsíc zklamaná. Jakmile budeš brát život s lehkostí i humorem, velmi rychle otěhotníš ve chvíli, kdy to vůbec nebudeš čekat.

Štír (24.10. – 22.11.)

Tlak na pracovišti ti dá pořádně zabrat, stres, který prožíváš, tvému zdraví moc neprospívá. Pokud je situace neřešitelná, zajdi za šéfem a v klidu s ním promluv o tom, že jeho požadavky nejsi schopná splnit. Může se stát, že dostaneš nabídku na místo nové a vše se vyřeší téměř samo.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nezapomínej, nemusíš se každému zavděčit, neplatí to jen v práci, ale také doma. Nauč se říkat s láskou ne a ukaž ostatním, že se již dál nenecháš využívat. Bylo by dobré zamyslet se, kteří lidé pro tebe již nejsou přínosem a udělat pomyslnou očistu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahy projdou menší krizí, budeš mít totiž pocit, že se delší dobu nic neděje a nemění, což v tobě probouzí myšlenky, jestli jsi opravdu šťastná. Zkus se na celou záležitost podívat očima partnera, jak by ses cítila na jeho místě? Pokud opravdu chceš, najdete společný kompromis a domluvíte se na změnách.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ať se pustíš do jakékoliv činnosti, budeš úspěšná. Nejen, že budeš vzorem pro ostatní, ale tvou pomoc a otevřenou náruč vyhledají také přátelé, kteří se necítí zrovna moc dobře. Radostné pocity a láska tě v těchto dnech rozhodně neopustí.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou dlouhou cestu, která tě naučí, jak správně reagovat na jisté záležitosti ve vztazích i lásce. Pochopíš, kde je tvé místo a v jaké společnosti jsi spokojená a šťastná, od toho se budou odvíjet tvé další kroky. Úspěch můžeš očekávat také v pracovní oblasti.

Foto: Shutterstock.com

25.2.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist