Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 25. do 31. března 2019

Štěstí přeje všem hledajícím lásku, jdi jí naproti!

Berany překvapí dobrá zpráva, Býci musí být odvážní a Blíženci nebudou vědět, kam dřív skočit. Co čeká na tebe v novém týdnu, ti prozradí naše týdenní horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Buď v klidu a neztrácej hlavu díky prvnímu nezdaru, je to jen nepatrný zlomek toho, co na tebe čeká a věř, že se ti následující dny budou líbit. Jediné, co je potřeba dodržet, je důslednost v práci a trpělivost. Překvapí tě nečekaná zpráva ohledně tvých příjmů, odměna v podobě financí je již na cestě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Seber veškerou odvahu a neboj se v práci prosadit, jen tak můžeš ostatním dokázat svůj um a talent. Pokud opět zaváháš, tak věř, že později budeš litovat. Máš mnoho zkušeností, proto není potřeba se podceňovat a otálet. Dodej si odvahu a vyraz do boje, pak se můžeš těšit na úspěch.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Můžeš se usmívat a zaslouženě se začít těšit na každý den. Čeká na tebe totiž štěstí, radost a láska. V práci dosáhneš pomyslné mety a tvůj cíl se blíží ke zdárnému konci. Jestli se chystáš na konkurz nebo snad hledáš místo nové, buď si jistá, že získáš přesně to, oč jsi tak dlouho usilovala.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, a to jen díky tomu, že nejsi schopná učinit rozhodnutí. Zkus se přestat vymlouvat a začni problémy řešit, potom se ti teprve začne dařit. Zamysli se, jestli nepoužíváš neustále slova: to nejde, chtěla bych, ale nechce se mi atd. Začni již konečně něco dělat, pak se můžeš těšit na příznivou změnu.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pokud prožíváš bolest nad ztrátou partnera, tak věř, že všechno jednou pomine. Když své srdce pomalu vyléčíš a otevřeš se lásce nové, velmi rychle ti vstoupí do života nový partner, až potom si uvědomíš, jak dobrá změna byla.

Panna (23.8. – 22.9.)

Skvělá spolupráce nejen s kolegy v práci, ale také v osobním životě. Všechno, co se rozhodneš zrealizovat, se ti podaří na výbornou. Na obzoru je také nový vztah, láska jako z červené knihovny, stačí když budeš otevřená lásce a přijmeš fakt, že všichni muži opravdu nejsou stejní.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Překvapí tě nečekaná zpráva ohledně těhotenství, tak dlouho jsi na miminko čekala, že jste s partnerem přestali doufat, že ještě přijde, společná radost bude o to větší. V práci buď trpělivá a nespěchej na sebe ani na ostatní, spíš si práci společně rozplánujte na delší časový úsek.

Štír (24.10. – 22.11.)

Všechno, co začneš, bude mít dlouhodobý vývoj a velmi příznivý vliv na tvou budoucnost. Konečně dorazíš k cíli a dokončíš spor, který se vlekl delší dobu. Nová láska bude trvalá a přeje všem zamilovaným i těm, kteří procházeli delší krizí a společně naleznou řešení.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě! Čeho se může týkat? Dítěte, ať již narozeného či nenarozeného, zpráva tě samozřejmě velmi příjemně překvapí. Stát se maminkou nebo babičkou je tím nejkrásnější darem, který může žena dostat. Nabídka na novou práci zakončí úspěšný týden.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahy, které mají krizi, se neustále točí v kruhu a zatím se nic nepodaří dořešit. Zkus se na celou záležitost podívat také z pohledu partnera, není přeci jen možnost, abys připustila, že má pravdu a podala jako první ruku ke smíru? Pak by se vše velmi rychle dalo do pořádku. Rozhodně to stojí za to!

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Konečně přichází úleva nejen v práci, ale také v napjatých vztazích. Uvědomíš si, jak malicherné problémy byly a mávneš nad nimi rukou. To, že se ostatním uleví, je jisté. V práci na tebe čeká pohoda, nečekaná finanční odměna a skvělý kolektiv.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Přesto, že se nic zásadního neděje, budeš neustále všechny úkoly odkládat na jindy. Věř, že lepší příležitost nepřijde, začni konat, ať si na tebe ostatní kolegové nestěžují. Jakmile se do práce pustíš, budeš překvapená, jak rychle vše vyřídíš. Problémy ve vztazích přetrvají i nadále.

Foto: Shutterstock.com

25.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist