Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 24. února do 1. března 2020

Raduj se ze života, blíží se jaro

Beraní změní život, Býkům svítí slunce na cestu, Blíženci jsou nadšení. Jaký bude tvůj týden? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máš před sebou skvělé dny, můžeš se těšit na nečekaná osudová setkání, která ti do života přinesou změny. Když se zamyslíš, přehodnotíš jisté plány a uděláš zásadní změny ve svém životě. To, že budou skvělé, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Slunce ti svítí na cestu i když je schované za mraky a ty se podle toho také cítíš. Dobrá nálada tě neopustí ani v závěru týdne, tak si své dny náležitě užij.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází k tobě hojnost a bohatství. Ať již tvá minulost byla jakkoliv náročná, nyní konečně přichází zlepšení. Podaří se ti zbavit se dluhů a závazků, které tě trápily. Dobré časy můžeš očekávat také ve vztazích a práci.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Veškeré těžkosti odchází pryč. Dařit se ti bude nejen v lásce, vztazích, ale také zaměstnání. Pokud práci hledáš, rozhodně to nevzdávej, protože máš velkou šanci získat skvělou práci za skvělou odměnu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Počátek nových příležitostí, ukončení problémů a ještě něco navíc čeká jen na tebe. Jediné, co musíš udělat, je zapomenout na strach ze změn a být aktivní. Není potřeba se bát, všechno, co k tobě přichází, je pro tvé nejvyšší dobro.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Osud je ti nakloněn. V práci to jde přesně podle tvých plánů a představ, pokud jsi slíbila zúčastnit se na důležitém projektu, můžeš se spolehnout na to, že budeš úspěšná a také získáš mnohem víc, než očekáváš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nezaměstnané najdou dobrou práci, ale bát se nemusí ani ostatní, protože na všechny čeká úspěch, radost a navíc skvělé pocity z dobře odvedené práce. Pokud se chystáš na cesty, očekávej rychlé a bezpečné cestování.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pohoda, klídek, tabáček a ještě mnohem víc. Očekávat můžeš skvělé energie v hmotných záležitostech, co tě trápilo, vyřešíš, a navíc se ti bude dařit také v lásce, vtazích a práci. Tak to už stojí za úsměv, co říkáš?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Malé potíže na pracovišti tě přinutí zamyslet se nad příčinou. Je potřeba naučit se být ráznější a nedovolit ostatním, aby tě využívali. Jakmile ti tato informace skočí do hlavy, začneš jednat a výsledky se dostaví velmi rychle.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš obavy ze zkoušek nebo snad musíš komunikovat před důležitými lidmi a obáváš se, jestli všechno zvládneš? Ano, zvládneš, a dokonce na výbornou. Štěstí tě hned tak neopustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Buď připravená na úspěch a nenechej se zaskočit novou nabídkou v pracovní oblasti. Jsi připravená na změny a strach není zapotřebí. Dařit se ti bude také v lásce, vztazích, a dokonce usmíříš rozhádanou rodinu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerských vztazích se blýská na lepší časy, ať tě trápilo cokoliv, nyní přichází usmíření, vášeň a romantické chvilky ve dvou. Dařit se ti bude také v práci a studiích, zkoušku,  kterou jsi nezvládla v minulosti, máš již v kapse.

foto-zdroj: shutterstock.com

24.2.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist